RSS
Субота, 7 вересня 2024, 19:44
Суспільно-інформаційний ресурс громади
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Олена Рибчинська
Чи потрібна Україні мобілізація з 18 років?

Чи потрібна Україні мобілізація з 18 років? Сьогодні в українських соцмережах та ЗМІ активно обгово...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

Литвин Володимир Михайлович

Народився 28 квітня 1956 року в селі Слобода-Романівська Новоград-Волинського району Житомирської області в селянській родині.

Освіта:

1978 року закінчив історичний факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка.

Професійний досвід:

З 1978 до 1986 року працював у ректораті цього навчального закладу, навчався в аспірантурі, був викладачем і старшим викладачем.
У 1986-1989 роках – начальник управління Міністерства вищої та середньої спеціальної освіти України, з 1989 до 1991 року – на роботі в апараті ЦК Компартії України.

У 1991–1994 рр. працював двірником, а також сторожем разом з Адамом Мартинюком
З 1991 по 1994 роки – доцент, докторант Київського державного університету імені Тараса Шевченка.
З липня 1994 року по вересень 1996 року – помічник Президента України з питань внутрішньої політики, заступник Глави Адміністрації Президента України.
З вересня 1996 року – Перший помічник Президента України, а з листопада 1999 року – Глава Адміністрації Президента України.
31 березня 2002 року був обраний народним депутатом України по багатомандатному загальнодержавному виборчому округу від політичного блоку "За єдину Україну" (№1 в списку).
28 травня 2002 року на першій сесії Верховної Ради України четвертого скликання обраний Головою Верховної Ради України.
30 вересня 2007 року був обраний народним депутатом України по багатомандатному загальнодержавному виборчому округу від Народної Партії.
З грудня 2008 року – Голова Верховної Ради України.
У жовтні 2012 року обраний народним депутатом України в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №65 (Житомирська область), висунутий Народною Партією. Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.

Голова Народної Партії.

Наукова діяльність:
Поєднує державну і політичну діяльність з науковою і викладацькою. З 1984 року - кандидат, з 1995 року доктор історичних наук.
З 1996 року – професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Автор понад 430 наукових праць, в тому числі монументальних досліджень: “Політична арена України: дійові особи та виконавці”, “Украина: политика, политики, власть”, “Україна: хроніка поступу (1991-2001 рр.)”, “Україна: досвід і проблеми державного будівництва (90-ті роки ХХ ст.)”, “Вимір історією”, “Україна: Європа чи Євразія”, “Служити живому життю народу”, “Творити Україну Велику”, “Історія України” в 3-х томах, “Право правди”, “Україна-2004. Події. Документи. Факти” у 3-х томах, “Україні бути”, “Історія України” (навчальний посібник). Як співавтор виступав у підготовці та публікації фундаментальних робіт: “Уряди України у ХХ ст.”, “Україна: ХХ століття”, “Нариси з історії української дипломатії”, “Політичний терор і тероризм в Україні. XIX-XX ст.”, “Історія української культури”, “Історія українського селянства” та багатьох інших.
У 1997 році обраний членом-кореспондентом, у 2003 році – дійсним членом (академіком) Національної академії наук України. З грудня 2000 року – академік Академії правових наук України.
3 травня 2006 року обраний віце-президентом Національної академії наук України.
Заслужений діяч науки і техніки України (1998). Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (1999). Герой України (2004)

Сім'я:

Брати:

Микола Литвин, Голова Державної прикордонної служби України, генерал армії України;
Петро Литвин, командир 8 армійського корпусу.

Сестра - Надія Михайлівна Островська (Литвин)

Дружина - Тетяна Костянтинівна Литвин (нар. 1960), її батько Костянтин Панікарська був депутатом Верховної Ради УРСР і членом ЦК КПУ [8].
Діти: дочка Олена Литвин (нар. 1982), з першим чоловіком - сином дніпропетровського бізнесмена Олександра Крейніна Дмитром Крейниной - розлучилася, другим чоловіком став полковник міліції, начальник Управління по боротьбі з організованою злочинністю в Київській області ГУБОЗ МВС Едуард Свінціцький.
Син Іван Литвин (нар. 1989)

Нагороди:
Звання Герой України з врученням ордена Держави (9 грудня 2004 року) — за визначні особисті заслуги перед Україною у розвитку державного будівництва, реформуванні політичної системи, утвердження ідеалів громадянської єдності та злагоди в суспільстві
Орден князя Ярослава Мудрого V ст. (28 квітня 2011) — за видатні особисті заслуги в галузі державного будівництва, багаторічну плідну законотворчу та громадсько-політичну діяльність
Заслужений діяч науки і техніки України (26 листопада 1998 року) — за вагомий особистий внесок у розвиток наукових досліджень, зміцнення науково-технічного потенціалу України та з нагоди 80-річчя Національної академії наук України
Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (1 грудня 1999 року) — за серію монографій «Українська фалеристика та боністика»
Орден Дружби (Російська Федерація, 2011) — за значний вклад у розвиток та укріплення відносин дружби та співробітництва між Російською Федерацією та Україною

Житомирські новини