RSS
П'ятниця, 24 жовтня 2025, 23:49
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко разом із Головою ДПСУ Сергієм Дейнеко, командиром 21 армійського корпусу Валерієм Курачом, начальником 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців Сергієм Мельником та керівниками прикордонних громад провели розширену нараду на півночі Житомирщини.
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко з робочим візитом відвідав Звягельщину, де ознайомився з двома проєктами. Завдяки ефективній співпраці з міжнародними та державними інституціями в районі вдалося значно покращити умови навчання дітей.
На новий сезон проєкту «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги» вже зареєструвалося понад 20 тисяч команд з усієї України. Незабаром учні молодшої, середньої та старшої школи розпочнуть боротьбу за перемогу у дванадцяти видах спорту.
20 жовтня у Житомирі відбулися установчі збори з формування нового складу молодіжної ради при Житомирській обласній військовій адміністрації — вже третього скликання. У заході взяли участь заступник начальника з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Житомирської ОВА Костянтин Лопушанський та начальник Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА Сергій Козловець.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

Продовжуємо залучати інвестиції в безпеку та майбутнє наших дітей, забезпечуючи їм доступ до якісної освіти, — Віталій Бунечко

23.10.2025 10:48

Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко з робочим візитом відвідав Звягельщину, де ознайомився з двома проєктами. Завдяки ефективній співпраці з міжнародними та державними інституціями в районі вдалося значно покращити умови навчання дітей.

 В рамках співпраці з UNITED24, створеною за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, та залученого фінансування від донорів з Литовської республіки, у Звягельській гімназії №9 побудовано нове сучасне протирадіаційне укриття.

 Вартість проєкту склала понад 29 мільйонів гривень. Нове укриття розраховане на 250 місць та обладнане всім необхідним. Тут встановлені ефективна система вентиляції, опалення та сучасне освітлення, охоронна сигналізація та система протипожежного захисту. Укриття має необхідні меблі та навчальні засоби, є три окремі приміщення для різних вікових категорій учнів, зокрема спеціалізовану кімнату для молодших школярів.

 «Ми продовжуємо залучати інвестиції в безпеку та майбутнє наших дітей, забезпечуючи їм доступ до якісної освіти навіть у найскладніші часи», — зазначив Віталій Бунечко. 

Також очільник області відбідав ліцей №1 імені Лесі Українки, де ознайомився з роботою сучасного харчоблока, облаштованого за технологічною моделлю «Базова кухня». Тут провели перепланування приміщень, закупили нове обладнання та створили сучасну зону буфету. 

Окрім того, у ліцеї працює сучасний осередок для викладання навчального предмета «Захист України», де навчаються 705 учнів. Він має декілька спеціалізованих класів, де школярі отримують базові знання з першої домедичної допомоги, керування безпілотними літальними апаратами, знайомляться з принципами роботи РЕБ, опановують інші корисні для майбутніх захисників країни навички.

 Нагадаємо, що у Звягельському медичному фаховому коледжі відкрили Кампус ментального здоров’я «Ти як?».

Житомирські новини