RSS
Четвер, 25 квітня 2024, 06:39
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Рудь Петр Владимирович - Житомирская область. Политик, бизнесмен, меценат

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

Аудитори провели державний фінансовий аудит бюджету Брусилівської селищної об’єднаної територіальної громади

13.09.2021 11:47

Житомирські новини - Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели плановий державний фінансовий аудит бюджету Брусилівської селищної об’єднаної територіальної громади Житомирської області (Брусилівська ОТГ) за період з 01.01.2018 по 31.03.2021, за результатами якого встановлено недоліки у роботі органів місцевого самоврядування в напрямі управління ресурсами громади.

Під час проведення аудиту фахівці нарахували упущених вигод, недоотриманих доходів і непродуктивних витрат бюджету Брусилівської ОТГ загалом на суму майже 285 млн грн через прийняття неефективних управлінських рішень під час управління бюджетом громади.

Найбільше проблемних питань виявлено у сфері використання земельних ресурсів територіальної громади. Приміром, через невиготовлення правовстановлюючих документів можлива втрата земельних ділянок громади площею 8415,6251 га вартістю понад 215 млн грн.

Запровадження у період, що підлягав аудиторському дослідженню, ставок податку на нерухоме майно нижче за максимальний рівень, визначений Податковим кодексом України, призвело до втрати можливості отримати додаткових коштів на розвиток громади на суму понад 17 млн грн.

Варто зазначити, що за належного контролю органом місцевого самоврядування за використанням земельних ділянок (передача ділянок в оренду та перегляд чинних договорів оренди) до місцевого бюджету вдалося б залучити додаткових надходжень розрахунково понад 6 млн грн щороку.

Окрім того, Брусилівською селищною радою не використано можливості залучення коштів місцевих бюджетів інших громад на покриття здійснених витрат за надані послуги їх мешканцям у сфері освіти та медицини, через що втрачено додаткових надходжень на суму понад 5 млн гривень.

Особливої уваги потребує система управління видатками бюджету громади, адже, скажімо, вжиття комплексу заходів з оптимізації мережі закладів освіти дало б змогу у період дослідження зменшити навантаження на видаткову частину бюджету територіальної громади та уникнути витрат на суму майже
18 млн грн.

Зволікання з прийняттям повного комплексу рішень щодо оптимізації кількості посад непедагогічного персоналу закладів освіти позбавило можливості скоротити витрати на оплату праці на суму 2,7 млн грн.

Через неприйняття своєчасних управлінських рішень щодо запровадження енергозберігаючих заходів упущено можливість економії коштів місцевого бюджету на суму понад 2 млн гривень.

До того ж порушення законодавства при плануванні потреби в бюджетних коштах на утримання установи призвели до нарахування та виплати працівникам Брусилівської селищної ради матеріальної допомоги на оздоровлення у завищених розмірах на суму 1,7 млн грн.

За результатами заходу державного фінансового контролю аудитори надали Брусилівській ОТГ низку пропозицій, спрямованих на усунення чинників, які негативно впливають на наповнюваність бюджету селищної територіальної громади та ефективність використання бюджетних коштів.

Житомирські новини