RSS
Неділя, 15 вересня 2024, 08:58
Суспільно-інформаційний ресурс громади
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Олена Рибчинська
Чи потрібна Україні мобілізація з 18 років?

Чи потрібна Україні мобілізація з 18 років? Сьогодні в українських соцмережах та ЗМІ активно обгово...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

Блакитні шоломи в Україні, як засіб вирішення конфлікту на Сході!

15.05.2014 13:28

Поглиблення конфлікту на Донбасі з переростанням в збройне протистояння може в найближчій перспективі дати несподіваний результат, - Російська Федерація на міжнародній арені може бути визнана спонсором тероризму в Україні.

Поки, українській державі в рамках жорсткого економічного, політичного і військового протистояння вдається балансувати на грані краху всіх трьох, вище вказаних кризових явищ. Можна сміливо стверджувати, що гігантська, добре спланована та підготовлена широкомасштабна провокація зі сторони Путіна провалилася на 70-80%. На щастя, український Славянськ не став російським Будьоновськом, Первомайськом, Кизляром, Норд-Остом та Бесланом разом взятим, бо там, в фактичних заручниках перебуває все міське населення міста, а не окремий об’єкт або приміщення.
 Що це,- тверезий розрахунок високопоставлений чиновників і політиків, військових, або низька підготовка та моральний дух силовиків, учасників анти терористичної операції (АТО)?

Щоб зупинити подальшу ескалацію напруги на Донбасі, масове застосування зброї, яке може перейти в широкомасштабне громадянське протистояння, як варіант, держава Україна може клопотати перед ООН про введення міжнародного миротворчого контингенту в цей район.

Таке рішення міжнародної спільноти однозначно дасть змогу зберегти територіальну цілісність нашої держави, унеможливить пряму військову агресію зі сторони Кремля, знизить напругу в регіоні та локалізує, а в перспективі і нейтралізує озброєні угрупування різного спрямування.

Верховна Рада України має підготувати відповідне звернення до ООН з серйозним обґрунтуванням необхідності введення міжнародного контингенту, і на підставі цього, має бути зібрана екстрене засідання Ради безпеки ООН та ухвалення рішення про введення «блакитних шоломів». Правда, Російська Федерація, як суб’єкт Ради безпеки ООН, може заблокувати таке рішення, але в підсумку, є і юридична, і фактична необхідність присутності миротворців та прийняття цього такого рішення через більш складну процедуру.

Тоді, миротворці, і в очах сепаратистів, і цивільного населення, і місцевих публічних і не публічних лідерів Донбасу вже перестануть бути «страшилкою» в вигляді фантасмагоричних бандерівців, фашистів, тощо…

Таким чином, у Кремля і його сателітів в Україні виб’ється з рук основна зброя, що центральна київська влада є злочинною та хоче фізично знищити жителів Донбасу, а незаконно озброєні формування та окремі особи, можуть офіційно кваліфікувалися, як терористи та їх посіпаки.
Присутність миротворців у «гарячих» точках завжди було виправданим кроком, що запобігало розвитку громадянської війни, розпаду країн на шматки та унеможливлювало розширення дій терористів, і також, об’єктивному і широкому міжнародному висвітленню справжніх подій в тій чи іншій державі. Присутність «блакитних шоломів» не вирішує наших проблем, в тому числі і військових, але могли б контролювати ключові точки в регіоні, прикордонні пункти, та встановлювати реальні факти сепаратистко-терористичної діяльності.

Варто визнати, що порядок в своєму домі ми маємо навести самі, і ніякі шоломи, гроші від МВФ та міжнародні інспектори не вирішать наших питань. Держава має змінити саму структуру своєї діяльності, ми мусимо піти по шляху болісних, але глибинних перетворень в економіці, внутрішній і зовнішній політиці, силових структурах, а головне, в формуванні нового, сучасного світогляду громадян, та закладання підвалин нової філософії розвитку держави взагалі.
Необхідно скористатися можливістю присутності в Україні «блакитних шоломів», це значно перспективніші ніж присутність «зелених чоловічків», які вчиняють наругу, несуть смерть та тотальну зневіру людей до всього, всього, всього…

Володимир Піньковський

Житомирські новини