RSS
Четвер, 1 грудня 2022, 18:50
Суспільно-інформаційний ресурс громади
17 листопада 2022 року Президент України Володимир Зеленський своїм Указом №787/2022 призначив нового керівника Управління Служби безпеки України в Житомирській області.
Генераторні станції, які планує закупити місто, покликані забезпечити стабільну роботу житлово-комунального сектору.
Дякуємо всій команді, які від початку війни і до тепер невтомно допомагають в пошуку та постачанні різнопланової допомоги для міста Житомир та інших міст України
Повернувся після зустрічі з «Рамштайну». Всі в захваті від України. У захваті від подвигу і військових, і цивільних. Те, що ми робимо спільно — змінює хід історії.
Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі  замайорить  дата, яка у свідомості  багатьох...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Житомирські новини
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин вчора відвіз 10 тон продуктів, медикаментів та інших вкрай важливих речей наших військовим з 95-ї бригади, які боронять нашу країну від російських окупантів на Сході. Про це він повідомив під час вчорашнього вечірнього онлайн-брифінгу. Також Сергій Сухомлин запевнив, що на передовій немає наших військових, у яких були б відсутні бронежилети, шоломи та все інше необхідне.
05 листопада у Малині, Радомишлі та Попільні пройшли спільні рейди працівників Національної поліції України та Держпродспоживслужби щодо дотримання карантинних обмежень «червоної» зони епідемічної небезпеки підприємцями.
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

До бюджетів територіальних громад області надійшло понад 600 млн грн єдиного податку

24.08.2022 10:26

Житомирські новини - За словами в.о. начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Сергія Красиленка, підприємці Житомирської області, які працюють за спрощеною системою оподаткування, протягом січня-липня 2022 року сплатили до місцевого бюджету 600,8 мільйонів гривень єдиного податку. Таким чином, місцеві громади Житомирщини за сім місяців поточного року отримали від суб’єктів господарювання – спрощенців на 4,3 відсотки коштів більше ніж за аналогічний період минулого року, що становить 24,9 мільйони гривень.

Індикативне завдання виконано на 113,9 відсотки, а це означає що додатково до місцевої скарбниці надійшло 73,4 мільйони гривень.

Лише в липні цього року надійшло 89,4 мільйони гривень, що 2,2 відсотки або 1,9 мільйони гривень більше індикативного показника.

Що стосується конкретного внеску представників спрощеної системи оподаткування до місцевих бюджетів, то найбільша бюджетна частка належить фізичним особам – підприємцям, які сплатили 472,8 мільйонів гривень єдиного податку, що на 15,4 мільйони гривень або на 3,4 відсотки більше ніж за аналогічний період 2021 року, зазначає Сергій Красиленко.

Окремо відмітимо, що 56,9 мільйонів гривень надійшло від сільськогосподарських товаровиробників четвертої групи та 71,1 мільйони гривень податкових надходжень від юридичних осіб – спрощенців на 3 групі системи оподаткування.

Житомирські новини