RSS
Четвер, 25 грудня 2025, 08:06
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про реалізацію пропозиції Житомирської обласної військової адміністрації та виділення 147 млн грн з Резервного фонду Державного бюджету на виплату компенсацій мешканцям села Березина, чиї домівки були пошкоджені або зруйновані внаслідок надзвичайної події 2 липня 2025 року.
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко повідомив про перебіг роботи з виплати компенсацій жителям села Березина Житомирського району, чиє майно постраждало внаслідок надзвичайної ситуації. За його словами, робота щодо виплат грошової допомоги не припиняється з перших днів. На сьогодні всі необхідні документи вже передано до профільного Міністерства та Кабінету Міністрів України.
16 грудня начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко взяв участь у нараді під головуванням прем’єр-міністра України Юлії Свириденко. Разом із заступником керівника Офісу Президента Віктором Микитою та колегами з інших областей обговорили виконання рішення Уряду щодо критичної інфраструктури.
У Житомирі відбулася пресконференція для представників засобів масової інформації, під час якої презентували проєкт бюджету Житомирської міської територіальної громади на 2026 рік.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

Граната в сумці містянина: в Житомирі поліцейські розслідують незаконне поводження з боєприпасами

23.12.2025 17:22

19 грудня оперативники Житомирського райуправління поліції №1 виявили заборонений предмет у 24-річного жителя обласного центру. Днями йому повідомили про підозру в учиненні кримінального правопорушення. 


Перехожого з об’ємною сумкою розшуківці помітили неподалік центрального автовокзалу в обласному центрі. Зрозумівши, що привернув увагу правоохоронців, молодик занервував та намагався змінити напрям руху. Тож поліцейські зупинили його. Під час спілкування оперативники з’ясували, що чоловік приховав між особистих речей у сумці предмет, схожий на гранату.


Працівники слідчо-оперативної групи Житомирського райуправління поліції №1 задокументували всі обставини події. Вилучений предмет направили на експертне дослідження. Згідно з висновками фахівців – це наступальна осколкова ручна граната з підривачем, що належить до вибухових пристроїв військового призначення – боєприпасів.


Відтак слідчі поліції інкримінували чоловікові незаконне придбання, носіння та зберігання боєприпасу (ч. 1 ст. 263 КК України). Судом йому було обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.


Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. В його межах слідчі встановлюють також походження гранати та мотиви її зберігання.


Згідно з чинним законодавством підозрюваному загрожує від 3 до 7 років ув’язнення.


Правоохоронці застерігають: необережне поводження зі зброєю та боєприпасами може призвести до фатальних наслідків! У разі виявлення таких предметів необхідно одразу ж повідомити до поліції або органів влади для їх безпечного вилучення. Особи, які добровільно здали незаконну зброю, боєприпаси та вибухові речовини, звільняються від кримінальної відповідальності та покарання.

Житомирські новини
Теги: