RSS
Четвер, 17 квітня 2025, 18:53
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Сьогодні, 02 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та Начальник Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Андрій Слюсаренко підписали меморандум про співпрацю між установами. Цей документ стане ще одним важливим кроком до зміцнення нашої обороноздатності та безпеки.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

Хто з житомирських депутатів - не хоче виборів за новими правилами?

17.06.2014 14:49

За повідомленням руху ЧЕСНО, сьогодні, 17 червня Верховна Рада не включила до порядку денного законопроект № 4906-1 «Про вибори народних депутатів України», який передбачав виконання вимог громадськості до нового виборчого законодавства. За відповідне рішення проголосували лише 167 народних депутатів. Тим самим рішенням ВРУ не включила до порядку денного також альтернативні законопроекти № 4906 та № 4906-2.

За включення законопроекту до порядку денного не проголосували 17 з 85 членів фракції ВО «Батьківщина», зокрема сумісники-губернатори Валерій Лунченко та Юрій Одарченко, а також Геннадій Зубко, якого 10 червня було призначено заступником голови Адміністрації Президента. Повний список депутатів з «Батьківщини», які не підтримали включення законопроекту до порядку денного з даними системи «Рада», виглядає так:

З «УДАРу» законопроект не підтримало 6 депутатів з 40, а саме: Ірина Геращенко, Сергій Куніцин, Тарас Кутовий, Андрій Путілов, Рустам Раупов та Віктор Чумак. Всі 32 депутати, що є членами фракції ВО «Свобода», підтримали включення законопроектів до порядку денного.

Натомість нові виборчі правила майже не знайшли підтримки серед членів депутатських груп «Економічний розвиток» та «Суверенна європейська Україна». Так, з «Економічного розвитку» включення законопроектів про вибори до ВРУ підтримали лише Андрій Табалов та Віталій Барвіненко. З «Суверенної європейської України» - лише Олесь Доній, Ігор Молоток та Михайло Поплавський.

Переважна більшість позафракційних депутатів також не підтримали розгляд законопроектів: з 99 народних обранців, що не входять доскладу жодної фракції, «за» проголосували лише 24. Серед тих, хто голосував за, були Анатолій Гриценко та Віктор Канівець, а також Олег Ляшко. Хоча Віктор Балога сам не голосував за включення законопроектів до порядку денного, проте його рідний брат Павло та двоюрідний брат Василь Петьовка проголосували «За». Серед тих, хто внесення законопроектів не підтримав, був недавній кандидат на посаду Президента Сергій Тігіпко та наближена до нього Світлана Фабрикант. Загалом голосування позафракційних виглядає так:

З Фракції «Партії регіонів» за внесення законопроектів до порядку денного проголосував лише Антон Кіссе. Зацікавлених в нових виборчих правилах у лавах КПУ не знайшлося.

Житомирські новини