RSS
Четвер, 28 березня 2024, 18:51
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

Київ «мінував» лжемінер-рецидивіст з Житомирської колонії

28.11.2014 10:17

Співробітниками транспортної міліції встановлено особу лжемінера-рецидивіста. Будучі позбавленим волі за скоєне пограбування, злодій телефонним дзвінком про замінування додав собі ще 4 роки. На цьому пристрасть до неправдивих повідомлень не завершилась. Цьогорічний невдалий його жарт планує збільшити термін ув’язнення вдвічі.

У 2013 році засудженого переводили із Житомирського слідчого ізолятора до колонії суворого режиму міста Бердичів. Тоді він вирішив, що неправдиве повідомлення про замінування залізничних вокзалів вищевказаних міст якось зарадить цьому. Однак чоловік тільки погіршив своє і без того скрутне становище.

Як повідомлялося 15 листопада, з другої години дня невідома особа чоловічої статті повідомила правоохоронні органи про наявність вибухових пристроїв у трьох різних місцях.

З початку це був Центральний залізничний вокзал столиці, згодом телевізійна студія «5 каналу» і на завершення - вокзал станції Бородянка.

У ході проведення оперативних заходів працівниками карного розшуку встановлено, що телефонували з мобільного телефону. Власник терміналу в даний час відбуває покарання за вчинений грабіж.

Парадоксальним є те, що і цього разу правопорушник здійснив неправдиві повідомлення під час переведення для постійного місця відбування покарання із СІЗО міста Києва до колонії суворого режиму Бердичева.

Знаходячись у спеціальному вагоні для етапування засуджених, 38-річний уродженець міста Нова Каховка Херсонської області передзвонив тричі, а потім вимкнув телефон.

Маючи цілий арсенал судимостей за тяжкі злочини, лиходій у вчинені правопорушення зізнався, а свою поведінку пояснив тим, що хотів перешкодити своєму переведенню в колонію. Загалом за ґратами чоловік провів вже більше 20-ти років свого життя.

Як пояснив начальник міліції на станції Київ–Пасажирський Ігор Самара, наразі з’ясовуються усі обставини правопорушення, в якому попередньо вбачаються ознаки злочину передбаченого ч.2 ст. 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності). А покарання за вчинення цього злочину – позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

Житомирські новини
Теги: