RSS
Вівторок, 10 березня 2026, 01:18
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Під час обміну полоненими додому повернулися 200 українських захисників, серед них — 13 військових із Житомирщини. Про повернення повідомив Президент України Володимир Зеленський.
Вже четвертий рік українці тримають оборону на всіх рубежах життя. Під звуки сирен, у нічних вибухах і тривозі буднів ворог намагається зламати нас ракетами й дронами, темрявою та холодом, тиском страху. Та Україна вистоїть, бо є речі, яких не вимкнути жодним ударом: людська гідність, взаємна підтримка, єдність і віра у перемогу.
24 лютого у Житомирі відбулися меморіальні заходи з нагоди четвертої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. Жителі області, представники органів влади, військовослужбовці, ветерани, родини полеглих Захисників зібралися, аби схилити голови перед пам’яттю тих, хто віддав життя за свободу, незалежність і майбутнє нашої держави.
Заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський відкриття «Затишного дому» для сиріт та ветеранів війни у Житомирі.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

У Житомирі зміни маршруту руху транспорту по вул. І.Гонти з 6 по 8 грудня включно

04.12.2025 17:09

У зазначений період буде здійснено перекриття дорожнього руху у зв’язку із проведенням робіт за об’єктом будівництва нової лінії напірного каналізаційного колектора від ГКНС (по вул. І. Гонти, буд. 16) до КОС-1-КОС-2.

Перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах № 10 «Крошня – Паперова фабрика» та № 23 «Богунія – Комбінат силікатних виробів» здійснюватиметься до місця проведення робіт (до вул. І. Гонти, буд. 16) з подальшою безкоштовною пересадкою на комунальний автобус, який буде здійснювати рух до Паперової фабрики, Комбінату силікатних виробів й до с. Слобода-Селець.

Рух тролейбусного маршруту № 4А «Крошня – Паперова фабрика» здійснюватиметься до Польової.

Рух приватного транспорту — в об’їзд згідно поданої схеми організації дорожнього руху.

В КП «Житомирводоканал» повідомляють, що з 6 по 8 грудня включно виконуватимуться роботи зі з’єднання двох частин новопрокладеного колектора, що дозволить запустити нову магістраль у роботу.

Цьогоріч водоканал реалізував важливий проєкт — проклав 2 км 79 м нового каналізаційного колектора діаметром 1000 мм. Він транспортуватиме стоки від головної каналізаційної насосної станції до очисних споруд каналізації №1, забезпечуючи надійну та безпечну роботу системи водовідведення.

Житомирські новини