RSS
Субота, 4 квітня 2026, 04:22
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Як повідомляє начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, наразі така група створена в АТ «Житомиробленерго» — її бійці несуть бойові чергування та виконують завдання із захисту неба над регіоном.
Офіцера 95 окремої десантно-штурмової Поліської бригади ДШВ ЗСУ Віктора Скоківського нагороджено нагрудним знаком «Срібний хрест». Відзнаку вручив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський за особисту мужність і відданість справі під час захисту України.
31 березня Житомирську область із робочим візитом відвідала нова бізнес-омбудсменка в Україні Анка Фельдгузен. У центрі уваги — розвиток підприємництва, покращення бізнес-клімату та налагодження ефективного діалогу між владою і бізнесом у регіоні.
Сьогодні в Україні відзначають День Національної гвардії — свято воїнів, які стали взірцем сучасного українського війська та загартувалися в умовах повномасштабної війни.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

Коростишівські правоохоронці викрили пилораму з необлікованим лісоматеріалом

14.08.2020 20:13

Житомирські новини - Поліцейські мають обґрунтовані підозри щодо причетності місцевого підприємця до незаконної вирубки лісу на Коростишивщині. З пилорами вилучено необліковану деревину та обладнання для її обробки.

У провадженні слідчих Коростишівського ВП ГУНП знаходяться матеріали досудового розслідування незаконної порубки дерев на території районного лісництва.

Тож 12 серпня на території колишнього тракторного стану в одному із сіл, а нині приватного підприємства з обробки деревини правоохоронці провели слідчі дії. У результаті санкціонованого обшуку виявили понад 36 кубометрів лісоматеріалів породи сосни та дубу – як сировини, так і готової - оброблених брусів і дощок. Під час перевірки з’ясувались порушення облікових норм лісообігу. Відтак деревину та обладнання для її обробки правоохоронці вилучили.

Усі заходи проводились під процесуальним керівництвом Коростишівської місцевої прокуратури.

Наразі слідчі підготували клопотання до суду про накладення арешту на вилучене. Досудове розслідування здійснюється за ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) КК України. Власнику пилорами може загрожувати покарання від штрафу до 3 років ув’язнення.

Житомирські новини