RSS
Четвер, 17 квітня 2025, 18:19
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Сьогодні, 02 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та Начальник Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Андрій Слюсаренко підписали меморандум про співпрацю між установами. Цей документ стане ще одним важливим кроком до зміцнення нашої обороноздатності та безпеки.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

Марія Хімич: Моліться за Україну, бо грань неповернення вже перетнуто

29.01.2014 12:08

З одного боку – українські прапори, з протилежного – українські прапори. Між ними – одинокий червоний прапор із написом «Партія ветеранів Афганістану». Це – сьогоднішній мітинг під вікнами адмінбудівлі Житомирської ОДА, де проходить позачергова обласна сесія, яка має створити й затвердити вимогу (або рабське звертання) до Президента України щодо нинішнього соціально-політичного стану.

Щоб уберегтися від імовірного штурму та захоплення адмінбудівлі прихильниками Євромайданівської революції, її двері прикрили спинами міліціонери. А для більшого ефекту – звезли з усієї області людей з плакатами «Діти, поверніться додому», «Ні – екстремізму!», «Ми – за конституційну владу».

Звісно, можна було замурувати вхід до ОДА бетонними брилами, щоб вона нагадувала усипальницю Хеопса, проте Антимайдан – надійніше. Камінь можна розбити, а на мирних людей рука не підніметься. Серед симпатиків Антимайдану – інтелігентні жіночки, мужні чоловіки у валянках та кілька молоденьких хлопців.

«Це ж треба: розібрали гальку в Києві! Що їм треба? Робота – є, усе в магазинах можна купити, сидіть собі, працюйте!» – емоційно розповідає жіночка у шубі, в якої, очевидно, вдома немає карооке.

Поспілкувалася з хлопцем, який тримав у руках табличку «Андрушівський район»:
«Так, я з Андрушівського району, – ділиться він із зніяковілою посмішкою. Студент. Нас сюди привезли. Ні, нам не платять. Я не за тих, ні за інших».

«Приїхав Житомир побачити?» – цікавлюся. Студент опускає очі.

Підхожу до «афганців». Від них трішечки тхне, але ж надворі – мороз, можна зрозуміти. «Ми – проти насилля! Не потрібно допустити кровопролиття! Ми не захищаємо владу!» – ствердив один із них і на його вилицях заграли жовна.

«Говорили це студентам, які стоять за Майдан?» – запитала.
«Послали до них наших представників, та…», – відповідає чолов’яга.

Схоже, миротворчі переговори не увінчалися успіхом.
«Януковича – геть!», – скандують хлопці та дівчата, які уособлюють житомирський Євромайдан.

На закид їхнього лідера, що Антимайдан стоїть тут за 200 гривень на людину, прихильники «конституційної влади» гнівно свистять. Вони приїхали з доброї волі та безкоштовно.

Розмови продовжуються. У майданців є мегафон, їм зручніше, проте антимайданівців більше, свист виходить голосніший. Але не дивлячись на це, вони одне одно тупо не чують, навіть коли зриваються на істеричний лемент.

З одного боку – державні прапори, з протилежного – державні прапори.

Моліться за Україну, бо грань неповернення вже перетнуто.

Житомирські новини