RSS
Середа, 3 червня 2020, 15:52
Суспільно-інформаційний ресурс громади
У салоні перебувало п’ятеро осіб. Для проведення слідчих дій їх доставляють у поліцію Київської області.
За попередніми підрахунками спеціалістів, за час роботи конверту у 2019-2020 роках через нього пройшло понад 200 мільйонів гривень.
Окремо Голова Служби безпеки ознайомився з рівнем матеріально-технічного забезпечення Житомирського обласного управління та умовами роботи в ньому. 
Діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого займалися збутом наркотиків і психотропів, блокувала Служба безпеки на Житомирщині. 
іменинники

Развадовський Віктор Йосипович - Житомирська область, Україна. Політик, чиновник

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Житомирські новини
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

Майже 330 тисяч гривень медичні комунальні заклади обласної ради отримають на реабілітацію учасників АТО/ООС

12.03.2020 16:09

Житомирські новини - Під час чергового засідання обласної робочої групи щодо соціальної підтримки учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих учасників АТО/ООС, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення АТО/ООС на території Житомирської області, що відбулось 12 березня під головуванням заступника голови обласної ради Максима Вілівчука, були профінансовані окремі обласні медичні комунальні заклади.

Так, робоча група погодила перерахувати грошову допомогу на проведення лікування та медичної реабілітації, в тому числі стоматологічного лікування (хірургічного, терапевтичного) та зубного протезування учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих учасників АТО/ООС за січень:

Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші» – 46 тис. 800 грн (підлягає співфінансуванню з обласного бюджету у сумі 23 тис. 400,00грн);


За лютий група погодила наступні суми таким комунальним закладам:

Обласний медичний спеціалізований центр – 7 тис. 415, 23 грн (підлягає співфінансуванню з обласного бюджету у сумі 3 тис 707, 61 грн);
Обласний медичний центр вертебрології та реабілітації – 19 тис. 024,60 грн (підлягає співфінансуванню з обласного бюджету у сумі 9 тис 512,30 грн );
Обласний медичний центр психічного здоров’я – 13 тис. 946,56 грн (підлягає співфінансуванню з обласного бюджету у сумі 6 тис. 973, 61 грн);
Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші» – 164 тис. 840 грн (підлягає співфінансуванню з обласного бюджету у сумі 82 тис. 420,00грн);
Житомирське обласне стоматологічне медичне об’єднання - 58 тис 067,40 грн (підлягає співфінансуванню з обласного бюджету у сумі 29 тис. 033, 70 грн).
На перерахування грошової допомоги на проведення лікування за перевищеними нормами по медикаментах згідно з постановою КМУ №34 «Про збільшення витрат на харчування та медикаменти в закладах охорони здоров’я для ветеранів війни» та медичної реабілітації учасників АТО/ООС виділено Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського 20 тис 408 грн (підлягає співфінансуванню з обласного бюджету у сумі 10 тис. 204 грн).

Загальна сума фінансування складає майже 330 тисяч гривень.

Житомирські новини