RSS
Субота, 28 листопада 2020, 03:33
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Голова обласної ради склав присягу посадової особи місцевого самоврядування та подякував депутатам за виявлену довіру.
Попередньо встановлено, що чоловік мав наміри вирішити підприємницькі питання на свою користь, усунувши свого бізнес-партнера.
Наразі підрядник приступив до виконання робіт другої черги: проводяться реконструкція човнової станції та облаштування території навколо.
За словами міського голови Сергія Сухомлина, попри рішення Кабміну повністю закрити школи, садочки, магазини та ринки в місті просто не можливо.
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

Місцеві бюджети області за десять місяців отримали 5,6 млрд гривень податків та зборів

07.11.2020 23:18

Житомирські новини - З початку року у розпорядження місцевих громад Житомирської області платниками податків спрямовано 5 млрд. 635 млн. гривень, що у порівнянні з відповідним періодом минулого року більше на 5,7 відсотків, або на 303,6 мільйонів гривень.

Найбільш значимим у формуванні місцевих бюджетів Житомирщини традиційно залишається податок на доходи фізичних осіб, надходження якого склали 3,8 мільярди гривень, що перевищує надходження минулого року на 6,1 відсотків, або 217,8 мільйонів гривень.

Другим за значимістю для наповнення бюджетів є єдиний податок. Представниками малого бізнесу забезпечено надходження в сумі 732,8 млн грн, в тому числі: фізичними особами – підприємцями - 539,5 мільйонів гривень, юридичними особами - спрощенцями – 77 млн.грн. та сільськогосподарськимиі товаровиробниками – 116,3 млн.грн. гривень єдиного податку.

Також, серед бюджетоформуючих податків є:

- податок на майно – надходження становлять 666,2 млн грн.;

- земельний податок та орендна плата, які місцеві бюджети отримали у сумі 555,2 мільйони гривень.

Суттєві надходження становлять також від рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, зокрема платниками забезпечено в сумі 127,7 млн.гривень, акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 151,8 млн.гривень та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 108, 3 млн.грн.

Житомирські новини