RSS
Субота, 4 квітня 2026, 09:56
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Як повідомляє начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, наразі така група створена в АТ «Житомиробленерго» — її бійці несуть бойові чергування та виконують завдання із захисту неба над регіоном.
Офіцера 95 окремої десантно-штурмової Поліської бригади ДШВ ЗСУ Віктора Скоківського нагороджено нагрудним знаком «Срібний хрест». Відзнаку вручив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський за особисту мужність і відданість справі під час захисту України.
31 березня Житомирську область із робочим візитом відвідала нова бізнес-омбудсменка в Україні Анка Фельдгузен. У центрі уваги — розвиток підприємництва, покращення бізнес-клімату та налагодження ефективного діалогу між владою і бізнесом у регіоні.
Сьогодні в Україні відзначають День Національної гвардії — свято воїнів, які стали взірцем сучасного українського війська та загартувалися в умовах повномасштабної війни.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

На Бердичівщині поліцейські припинили півтори сотні порушень Правил дорожнього руху водіями мототранспорту

07.08.2021 10:07

Житомирські новини - У літній період скутери, мопеди та мотоцикли є найбільш популярними транспортними засобами та водночас джерелом підвищеної небезпеки на автошляхах. Адже дорожні пригоди за участю двоколісників практично завжди призводять до тяжких наслідків. Відтак у рамках превентивних заходів поліцейські Бердичівщини профілактують порушення правил безпеки водіями мототранспорту.

У липні бердичівські поліцейські розпочали розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України, де 17-річний водій мотоцикла не врахував дорожньої обстановки та зіштовхнувся з автомобілем. Внаслідок ДТП молодик отримав травми, з якими його було госпіталізовано до медичного закладу.

Для профілактики аварійності загалом на автошляхах поліцейські сектору реагування патрульної поліції Бердичівського райвідділу нині проводять профілактичні заходи, спрямовані на зниження ДТП, у тому числі й за участі керманичів мототранспорту.

Цьогоріч на Бердичівщині правоохоронці припинили 150 порушень ПДР, вчинених водіями мототранспортних засобів, 15 з них стосувались керування у стані сп'яніння, ще 76 водіїв керували без відповідних документів та у 40 випадках – нехтували мотошоломами.

В рамках заходів поліцейські проводять профілактичні бесіди з водіями цієї категорії транспорту про, роз’яснюють необхідність дотримання швидкісних

Відтак правоохоронці закликають до уважності та відповідальності під час керування мотоциклами або мопедами. Дотримуйтесь заходів безпеки, будьте взаємоввічливими учасниками дорожнього руху!

Житомирські новини