RSS
Неділя, 11 квітня 2021, 15:18
Суспільно-інформаційний ресурс громади
2-летний мальчик успел пройти около 2 км вглубь леса от своего двора. К счастью, его быстро нашла одна из поисковых групп полицейских. Маленького путешественника передали матери.
22 березня на околиці с. Будичанів було виявлено несанкціоноване вивантаження сміття. Поліція розпочала досудове розслідування.
- У цей момент чоловік знаходився у салоні у бронежилеті та касці та поводився неадекватно, зокрема говорив до себе, - розповів Юрій Олійник.
У Житомирі впровадять Службу контролю громадського транспорту. Мета – ефективний контроль за пасажирськими перевезеннями комунального та приватного транспорту загального користування.
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.
На виконання доручення Президента України, у понеділок, 11 січня, під час наради з керівництвом Міненерго, НАК «Нафтогаз», НКРЕКП, Оператором ГТС та представниками Офісу Президента було напрацьовано два підходи, які дозволять суттєво знизити тарифи на газ для населення. Перший підхід передбачає формування тарифів на газ за формулою “ціна на європейських хабах “мінус” транспортування газу до України”, який пропонує Міністерство енергетики. Крім того, пропонується тимчасово обмежити маржу для газопостачальників. Очікуваний результат: суттєве зниження тарифів і нівелювання спроб спекулянтів зберегти надприбутки в умовах формування нових європейських правил.
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

На особистий прийом до керівництва Головного управління ДПС в області звернулось 23 громадяни

08.04.2021 14:41

Житомирські новини - Особистий прийом громадян посадовими особами ГУ ДПС здійснюється через громадську приймальню згідно графіків прийому громадян.

З початку року здійснено 23 прийоми за зверненнями громадян, що на 21 звернення більше, ніж за відповідний період 2020 року (2 звернення).

Питання, що порушувались під час особистого прийому громадян: відповідність ознакам критеріїв ризиковості платників податку на додану вартість, розстрочення (відстрочення, реструктуризація) грошового зобов’язання (податкового боргу) тощо.

Під час особистого прийому на всі звернення громадян були надані роз'яснення в усній формі та згідно чинного законодавства.

З початку року до органів ДПС в області повторні, неодноразові та масові звернення громадян на особистому прийомі не надходили.

За відповідний період поточного року відбулося 7 колективних особистих прийомів, на яких звернулися 15 громадян, що на 5 прийомів більше, ніж за відповідний період 2020 року (2 колективні особисті прийоми, на якому звернулися 4 громадянина). На всі звернення громадян було надано ґрунтовні відповіді.

За категоріями авторів звернень на особистому прийомі:

- категорія авторів не визначена – 31.

За соціальним станом авторів звернень на особистому прийомі:

- інші (посадові особи підприємств, організацій та їх представники) - 31.

Житомирські новини