RSS
П'ятниця, 18 квітня 2025, 13:18
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Сьогодні, 02 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та Начальник Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Андрій Слюсаренко підписали меморандум про співпрацю між установами. Цей документ стане ще одним важливим кроком до зміцнення нашої обороноздатності та безпеки.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомирянка пообіцяла зробити сюрприз свому коханому та сину. Каже, відверніться і рахуйте до 30... Відвернулися, порахували,...

На Житомирщине на постах ГАИ заработали пункты обогрева водителей

01.02.2014 13:54

В сложных погодных условиях инспекторы ГАИ области заботятся и о безопасности дорожного движения, и о водителей транспортных средств, особенно тех, чьи поездки имеют длительный маршрут. На всех стационарных постах сейчас работают пункты обогрева, где можно выпить горячего чая и просто согреться.

Нынешняя морозная погода хоть и характерна для зимы, однако от того не менее сложная и для автолюбителей, и для водителей-профессионалов. Снежные заметели, заносы на дороге или же технические проблемы с горючим, автомобилем - от таких неожиданностей на дороге не застрахован никто, тем более в двадцатиградусный мороз. И потому, оказавшись в сложной ситуации, особенно приятно ощутить рядом человечность и искреннее желание помочь.

- У нас не прибыл товар из Днепропетровска, на полпути попал в снежный коллапс. Вынуждены отправиться навстречу, чтобы перегрузить и доставить продукцию, - рассказывает об экстренном выезде Андрей из Житомира. - На предложение инспекторов ГАИ зайти в пункт обогрева сразу согласились. Вообще считаю, что их должно быть больше. На дороге никогда наверняка не знаешь, что тебя ждет, а помощь лишней не бывает.

И хоть стационарный пост ГАИ, где остановились водители, всего за 90 км от их родного города - начала маршрута, в таких условиях расстояние измеряется по-другому.
- Пункты обогрева заработали у нас в области с понижением температуры воздуха, - рассказывает командир взвода ДПС УГАИ Александр Бородин. - За это время здесь побывали, наверное, сотни, водителей. Тепло, чай и отдых - то, что мы можем предложить, чтобы человек имел возможность впоследствии безопасно продолжить свое движение. Поверьте, это не мало.

Следовательно, инспекторы ГАИ Житомирщины информируют о своих пунктах обогрева и обращаются ко всем водителям с просьбой без необходимости не рисковать и не отправляться в дорогу. А для тех, кто все же решился, напоминают об обязательных условиях:
- использовать резину с зимним протектором;
- перед выездом проверять техническое состояние своих автомобилей, заряд аккумулятора, давление в шинах, электрооборудования;
- запастись средствами для буксировки, цепями противоскольжения;
- не забудьте и про теплые вещи и другие средства, которые могут понадобиться в дальней поездке.

Житомирські новини