RSS
П'ятниця, 6 грудня 2024, 00:33
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
З 12 листопада Головне управління Національної поліції в Житомирській області очолив полковник поліції Олександр Ковтун. Раніше він перебував на посаді начальника Управління дізнання Національної поліції України.
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Дмитро Погреблян
У сьогоднішніх реаліях наш звичний спосіб життя швидко починає змінюватись.

У сьогоднішніх реаліях наш звичний спосіб життя швидко починає змінюватись. Бо ніхто не міг подумати...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

На Житомирщине наблюдается тенденция к увеличению закупочной цены на молоко

06.10.2013 13:59

На сьогодні закупівельна ціна на молоко від населення коливається у межах 2,50–2,80 грн.">« На сегодня закупочная цена на молоко от населения колеблется в пределах 2,50-2,80 грн . за литр. За последние три недели мы наблюдаем тенденцию к увеличению закупочной цены на молоко. Вместе с тем , увеличение ее до 3 грн . , К чему прибегают некоторые заготовители , не является правильным, ведь это препятствует сотрудничеству крестьян с молокоперерабатывающими заводами , ни один из которых на сегодня не имеет долгов перед жителями » , - пояснил чиновник.

Напомним , что на Житомирщине продолжается работа по организации молочных кооперативов , благодаря которому крестьяне налаживать оптимальные пути сбыта , избегая посредников . Такие объединения уже действуют в нескольких районах области, в частности в Бобруйском .

«Кооперативы , как мы и планировали , на 20-30 коп . дороже закупают молоко у населения , чем перерабатывающие предприятия , - отметил Николай Дейсан . - Однако в этом году в областном бюджете на их создание средств не предусмотрено . Поэтому мы призываем руководителей хозяйств и крестьян самоорганизовываться : можно ведь и без дополнительного финансирования объединяться. Так , даже из ста человек , которые сдают молоко , можно создать некоторое объединение вроде кооператива , выбрав в его составе председателя , который представлял бы их интерес. При этом важно не только диктовать свои условия, в частности предложения по цене , молокоперерабатывающим предприятиям , но и прежде всего контролировать качество продукции . И это также станет гарантией увеличения закупочной цены на молоко до 30- ти копеек »

Житомирские новости

Житомирські новини