RSS
П'ятниця, 19 квітня 2024, 04:49
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомирянка пообіцяла зробити сюрприз свому коханому та сину. Каже, відверніться і рахуйте до 30... Відвернулися, порахували,...

На Житомирщині дільничні офіцери відзвітували перед громадами про результати роботи упродовж півріччя

04.07.2020 19:38

Житомирські новини - Зустрічі дільничних та представників об’єднаних територіальних громад відбувались в адміністративних центрах у період з 26 по 30 червня з дотриманням карантинних вимог.

Про стан забезпечення правопорядку на територіях ОТГ, взаємодію з місцевими жителями та результати профілактичної роботи із січня по червень 2020-го керівникам і представникам громад розповіли дільничні офіцери поліції Житомирщини.

Як повідомив заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП Житомирщини Микола Пархомчук, дільничні офіцери відділів та відділень поліції області упродовж першого півріччя 2020 року виявили та припинили понад 33,5 тисяч адміністративних правопорушень. Кожне сьоме з них – це насильство у сім’ях. Близько 10 тис. адміністративних протоколів стосувались порушень антиалкогольного законодавства, більше 3 тис. – самогоноваріння. Окрім того, поточного року дільничні поліції розкрили більше 1,1 тис. кримінальних діянь.

Нині в області функціонують 22 поліцейських станції. Старт їх роботи відбувся завдяки підтримці і вкладенням місцевих громад, виділенню приміщень, ремонту, облаштуванню і оснащенню робочих місць дільничних і ювенальних офіцерів. У найближчих планах – подальше відкриття поліцейських офісів та впровадження на Житомирщині проєкту дільничного офіцера громади.

У ході звітування правоохоронців учасники зустрічей також обговорили нагальні проблеми жителів громад і визначились із можливими шляхами їх вирішення. Окремо розглянули і пропозиції щодо покращання стану безпеки. Серед них встановлення камер відеонагляду у громадських місцях та налагодження прямого доступу до інформації поліцейських і рятувальників. Такі проекти, на переконання правоохоронців, дозволять оперативно реагувати на надзвичайні ситуації та правопорушення, розкривати злочини.

Житомирські новини