RSS
П'ятниця, 16 січня 2026, 23:19
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області. Під час засідання було підбито підсумки роботи за 2025 рік.
В обласній клінічній лікарні імені О. Ф. Гербачевського відкрили повністю оновлене приймальне відділення екстреної медичної допомоги. До відкриття долучився начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко долучився до розширеного засідання Уряду, де разом з очільницею Кабінету Міністрів України Юлією Свириденко, керівниками міністерств та колегами з усіх областей проаналізували результати роботи за підсумками 2025 року.
Сьогодні, 26 грудня, 97 родин захисників і захисниць із Житомирщини отримали грошову компенсацію на придбання житла. Загальний обсяг державного фінансування для цих родин становить 223 мільйони гривень.
іменинники

Балюрко Віктор Степанович - Житомирська область, Україна. Чиновник, політик, депутат обласної ради

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

На Житомирщині діяла ботоферма, яка допомагала рф зламувати телефони українських військових

23.07.2024 14:38

Житомирські новини - На Житомирщині судитимуть організаторку потужної фабрики ботів, яка працювала на користь держави-агресорки. Кіберфахівці СБУ нейтралізували організовану нею ботоферму у березні ц.р.

Встановлено, що на замовлення окупантів жінка масово реєструвала віртуальні мобільні номери українських операторів та анонімні акаунти у Телеграм.

Рекламу про свій «товар» із цінником у російських рублях жінка розміщувала на ворожих спеціалізованих онлайн-платформах, гроші отримувала на власний криптогаманець.

Надалі російські спецслужби використовували згенеровані облікові записи нібито «українського походження» для розсилки фішингових посилань. У випадку відкриття шкідливих файлів вірус «ламав» телефони наших військових, отримував доступ до конфіденційних даних та «зливав» їх ворогу.

Також можливості ботоферми агресор використовував при проведенні ІПСО і поширенні кремлівської дезінформації для розхитування суспільно-політичної ситуації в Україні та для зниження бойового духу наших захисників.

За даними слідства, організаторкою ботофабрики є безробітня мешканка Коростеня. Спеціалізоване обладнання, встановлене у її квартирі, дозволяло зловмисниці «поставити на потік» реєстрацію анонімних облікових записів та віртуальних sim-карт в інтересах ворога.

Під час обшуків за місцем проживання фігурантки правоохоронці вилучили:
- шість GSM-шлюзів із функцією зміни IMEI (міжнародного ідентифікатора мобільного обладнання);
- близько тисячі SIM-карт українських операторів мобільного зв’язку;
- комп’ютерну техніку із доказами злочинних дій,
- мобільні термінали із доступом до криптогаманців та банківські картки, на які «виводилися» кошти.

На підставі зібраних кіберфахівцями СБУ доказів зловмисницю обвинувачено у несанкціонованих втручаннях в роботу електронних комунікаційних мереж, що призвело до порушення встановленого порядку маршрутизації інформації, вчиненими під час дії воєнного стану, тобто за ч.5 ст.361 Кримінального кодексу України.

Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.
Фігурантці загрожує позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Документування злочину здійснили кіберфахівці СБУ в Житомирській області у співпраці з ГУР та Національною поліцією за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Житомирські новини
Теги: