RSS
Субота, 11 липня 2020, 16:21
Суспільно-інформаційний ресурс громади
З 1 липня вступив у дію закон, яким запроваджено досудове розслідування кримінальних проступків у формі дізнання. Відтак у структурі Головного управлінні Нацполіції області було створено та розпочав роботу відповідний підрозділ.
Правоохоронці затримали військового згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України на околиці Житомира після одержання обумовленої суми хабара.
18 червня, Житомирську область із робочою поїздкою відвідав Головний державний санітарний лікар України, заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко.
16 червня заступник голови НПУ Олексій Руденко представив нового керівника Головного управління Нацполіції в області Юрія Олійника.
іменинники

Лагута Ярослав Миколайович - Житомирська область. Громадський діяч. чиновник, політик

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Житомирські новини
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

На Житомирщині на понад 184 млн грн задоволено позовів прокурорів

14.07.2019 11:24

Житомирські новини - Органи прокуратури Житомирської області продовжують ефективно захищати інтереси держави у судах.


Зокрема, серед пріоритетів - представницька діяльність у бюджетній, екологічній, земельній сферах, з питань раціонального використання та законного розпорядження надрами, а також державним і комунальним майном.


У першому півріччі 2019 року прокурорами пред’явлено позовів на суму 247,6 млн грн. Судами задоволено позовів на 184,2 млн грн, з яких відповідачами добровільно відшкодовано за закритими справами 145 млн грн, попереджено вибуття з державної та комунальної власності майна та земель вартістю 2,2 млн грн. Державі та громадам повернуто майже 2 тисячі гектарів земель промисловості та сільськогосподарського призначення.


Так, цьогоріч за позовом прокуратури області судом скасовано незаконно виданий у позааукціонному порядку спеціальний дозвіл на користування надрами Маславського Першого родовища граніту площею понад 8 га. Ще майже 20 аналогічних позовів перебувають на розгляді судів різних інстанцій.


Виконуючи конституційні функції, прокурори постійно приділяють увагу вивченню законності судових рішень, які можуть порушувати державні інтереси.


Для прикладу, за апеляційною скаргою прокуратури припинено незаконну спробу вилучення з користування державного підприємства 7,5 га земель лісогосподарського призначення у рекреаційній зоні на околиці міста Житомира.


Всього ж за рішеннями судів, в яких прокурор вступив у справи, попереджено вибуття державних коштів та власності на загальну суму 224 млн грн.


Крім того, з початку року прокурорами забезпечено виконання судових рішень на 82,3 млн грн.

Житомирські новини