RSS
Четвер, 18 квітня 2024, 15:21
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась

На Житомирщині поліцейські долучились до проєкту створення безпечного освітнього процесу у новому навчальному році

15.07.2022 15:36

Житомирські новини - Про заходи у межах компетенції поліції розповів начальник Головного управління НП в Житомирській області Олег Трачук під час спільної конференції з презентації безпекового проєкту для учасників освітнього процесу.

 

У зустрічі, яка відбулась 15 липня у Житомирському державному університеті ім. Івана Франка, взяли участь перший заступник міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін, начальник обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, міський голова Сергій Сухомлин, керівник ГУНП Житомирщини Олег Трачук, начальник Головного управління ДСНС в області Ігор Нікітчук, ректорка вишу Галина Киричук, представники відповідних соціальних департаментів, служб і зацікавлених навчальних закладів.

 

На конференції йшлося про низку заходів у рамках проєкту, що запроваджується в Україні в умовах воєнного часу, зі створення безпечного простору для учнів і студентів і викладацького складу освітніх закладів.

 

– Ми всі вимоги щодо дотримання організації навчального процесу будемо інспектувати по всіх без виключення навчальних закладах. Президент означив вимогу, що лише там буде відбуватися навчання. А органи системи МВС, Нацполіція, представники ДСНС, відвідають всі без виключення навчальні заклади. Ми розглядаємо це як складову навчання наших діток з точки зору знання ними базових вимог безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану, - сказав Євгеній Єнін.

На зустрічі були озвучені перспективні завдання по кожному з напрямків і функції кожної зі служб-учасників безпекового проєкту.

 

Керівник ГУНП Житомирщини Олег Трачук, розповідаючи про роль правоохоронців зазначив, що забезпечення безпеки освітнього процесу – одне з пріоритетних завдань для поліцейських регіону:

– Наразі у регіоні працюють 67 комісій, які перевіряють готовність освітніх закладів до нового навчального року у вересні. До складу цих комісій обов’язково входять і поліцейські. Нині з 1322 навчальних закладів укриття мають 692 і 105 дитячих садочків. Додатково обстежуються на готовність до експлуатації ще 167 заклади освіти. Також 98 – обладнані засобами відеоспостереження, 17 – «тривожними» кнопками (термінового виклику поліції), 15 – підключені до автоматичних пультів охорони та ще 15 – мають фізичну охорону, - зазначив він.

 

Керівник главку поліції розповів і про конкретні кроки із забезпечення публічної безпеки під час навчального процесу. Зокрема, про наближення до освітніх закладів патрульних нарядів та закріплення за кожним із закладів конкретних поліцейських для попередження і виявлення правопорушень – від фактів домашнього насильства до насильства під час освітнього процесу (булінгу). Відтак контактні дані відповідальних правоохоронців можна знайти на інформаційних стендах.

 

Учасники конференції разом оглянули укриття і створені умови у виші для навчання учнів житомирського ліцею, зруйнованого у березні під час ракетного удару військ рф.

Житомирські новини