RSS
П'ятниця, 19 квітня 2024, 09:57
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомирянка пообіцяла зробити сюрприз свому коханому та сину. Каже, відверніться і рахуйте до 30... Відвернулися, порахували,...

На Житомирщині поліцейські викрили організовану групу лісорубів-нелегалів

27.04.2022 10:04

Житомирські новини - 26 квітня поліцейські Слідчого управління ГУНП спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ та співробітниками УСБУ в області припинили діяльність злочинного угруповання, члени якого займались незаконними вирубками та лісопереробкою. Організатору та чотирьом співучасникам оголошено підозри. Вилучено деревину та обладнання для її обробки.

У рамках досудового розслідування слідчі відділу розслідування злочинів у сфері господарської діяльності СУ ГУНП встановили, що організатором злочинної діяльності став 42-річний житель Коростенщини, приватний підприємець. До «справи» він залучив ще чотирьох осіб, мешканців міста та цього ж району, віком 26, 32, 34 та 42 років. Кожен з них мав чітко визначені функції та завдання. Організатор підшукував та помічав у лісових масивах Лугинського лісового господарства дерева, переважно дуби, які у подальшому зрізали та транспортували до пилорами в одному з сіл Коростенщини його спільники.

Так, у липні 2021 року поліцейські неподалік с. Остапи затримали вантажівку з причепом, в якій перевозились майже 40 трьохметрових колод дубів діаметром від 70 до 90 см. Згодом експертний висновок засвідчив завдання матеріальної шкоди економічним інтересам держави лише у результаті однієї такої незаконної вирубки на суму майже 200 тисяч гривень.

Для знищення слідів протиправної діяльності ділки використовували подрібнювач пнів, зачищали за собою місця незаконних порубок від верхів та гілок зрізаних дерев, а також замітали тирсу.

26 квітня слідчі поліції провели 15 обшуків за місцями проживання членів організованої групи та на території приватної лісопильні, де здійснювалась переробка деревини. У результаті вилучили як щойно зрізаний ліс, так і матеріали у значних обсягах, а також обладнання для їх обробки.

 

Організатору та усім членам групи слідчі оголосили підозри у вчиненні кримінальних діянь, передбачених ч. 3 ст. 27 (Види співучасників), ч. 3 ст. 28 (Вчинення кримінального правопорушення групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч. 4 ст. 246 (Незаконна порубка лісу) КК.

Окрім того, 42-річному керівникові угруповання додатково оголошено підозру у незаконному зберіганні психотропних речовин (ч. 2 ст. 309 ККУ) - в його автомобілі у липні 2021 поліцейські вилучили білий порошок, а експертне дослідження засвідчило, що це амфетамін.

Усі дії відбувались під процесуальним керівництвом Житомирської обласної прокуратури.

Житомирські новини
Теги: