RSS
Четвер, 28 березня 2024, 20:28
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

На Житомирщині поліцейські зустрілись з довгостроковими спостерігачами за виборами місії ОБСЄ

06.10.2020 16:20

Житомирські новини - 6 жовтня в Головному управлінні Нацполіції в області відбулась зустріч керівництва з міжнародними спостерігачами. Предметом обговорення стали питання забезпечення поліцією прозорості та законності виборчого процесу.

Очільник поліції Житомирщини Юрій Олійник розповів про рівновіддаленість поліції від усіх політичних сил та повну об’єктивність у розгляді повідомлень та виявленні порушень виборчого процесу.

- Станом 6 жовтня ми зареєстрували 29 інформацій про можливі порушення, у 4 випадках розпочали кримінальні провадження та склали один адміністративний протокол, - сказав керівник ГУНП.

Довгострокові спостерігачі Організації безпеки та співробітництва в Європі серед іншого цікавились, чи вплинули новий територіальний розподіл районів в області на роботу поліції та загальним станом поширення вірусного захворювання COVID-19 серед працівників.

- Наші завдання залишаються незмінними – забезпечувати охорону публічного порядку, безпеку людей та законність виборчої кампанії, - сказав Юрій Олійник. – Тому реагуємо на усі без виключення повідомлення, співпрацюємо з громадянською мережею «Опора», з повагою ставимось до усіх учасників процесу, водночас застерігаючи їх від будь-яких незаконних дій.

Також начальник поліції розповів про організацію роботи поліцейських з моменту завезення бюлетенів до територіальних виборчих комісій та безпосередньо у день голосування.

Заступник начальника ГУНП Артем Лисогор акцентував увагу на ретельній підготовці поліцейських до відповідального періоду, у тому числі проведенні низки теоретичних та практичних навчань.

Учасники зустрічі домовились про механізми взаємодії, у тому числі з моменту прибуття 20 короткострокових спостерігачів Місії до регіону.

Житомирські новини