RSS
Вівторок, 24 листопада 2020, 12:15
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Наразі підрядник приступив до виконання робіт другої черги: проводяться реконструкція човнової станції та облаштування території навколо.
За словами міського голови Сергія Сухомлина, попри рішення Кабміну повністю закрити школи, садочки, магазини та ринки в місті просто не можливо.
За даними слідства, на околиці села Лопатичі виявлено обладнаний цех, на території якого складувалася немаркована деревина та проводилося випалювання деревного вугілля.
Відповідальність за підготовку та організацію виборів лежить на міській раді.
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

На Житомирщині поліцейські зустрілись з довгостроковими спостерігачами за виборами місії ОБСЄ

06.10.2020 16:20

Житомирські новини - 6 жовтня в Головному управлінні Нацполіції в області відбулась зустріч керівництва з міжнародними спостерігачами. Предметом обговорення стали питання забезпечення поліцією прозорості та законності виборчого процесу.

Очільник поліції Житомирщини Юрій Олійник розповів про рівновіддаленість поліції від усіх політичних сил та повну об’єктивність у розгляді повідомлень та виявленні порушень виборчого процесу.

- Станом 6 жовтня ми зареєстрували 29 інформацій про можливі порушення, у 4 випадках розпочали кримінальні провадження та склали один адміністративний протокол, - сказав керівник ГУНП.

Довгострокові спостерігачі Організації безпеки та співробітництва в Європі серед іншого цікавились, чи вплинули новий територіальний розподіл районів в області на роботу поліції та загальним станом поширення вірусного захворювання COVID-19 серед працівників.

- Наші завдання залишаються незмінними – забезпечувати охорону публічного порядку, безпеку людей та законність виборчої кампанії, - сказав Юрій Олійник. – Тому реагуємо на усі без виключення повідомлення, співпрацюємо з громадянською мережею «Опора», з повагою ставимось до усіх учасників процесу, водночас застерігаючи їх від будь-яких незаконних дій.

Також начальник поліції розповів про організацію роботи поліцейських з моменту завезення бюлетенів до територіальних виборчих комісій та безпосередньо у день голосування.

Заступник начальника ГУНП Артем Лисогор акцентував увагу на ретельній підготовці поліцейських до відповідального періоду, у тому числі проведенні низки теоретичних та практичних навчань.

Учасники зустрічі домовились про механізми взаємодії, у тому числі з моменту прибуття 20 короткострокових спостерігачів Місії до регіону.

Житомирські новини