RSS
Вівторок, 16 квітня 2024, 14:02
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі на вулиці Михайлівській чутки доходять швидше, ніж SMS... 

На Житомирщині розслідують кримінальні провадження за фактами правопорушень, вчинених посадовцями адміністрацій установ виконання

24.06.2020 09:37

Житомирські новини - Прокуратурою Житомирської області, з метою своєчасного виявлення і усунення порушень вимог закону і прав в’язнів, здійснюється постійний системний нагляд за додержанням законів у місцях несвободи.


Так, з початку року, за фактами порушень, виявлених під час проведених перевірок, розпочато 10 кримінальних проваджень, у яких прокурори здійснюють процесуальне керівництво досудовим розслідуванням.


Зокрема, 4 кримінальні провадження зареєстровано за фактами злочинної діяльності адміністрацій установ виконання покарань області, з яких два - за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.367 (службова недбалість) ще два, відповідно, за ч.2 ст.191 (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) та ст.197 (порушення обов'язків щодо охорони майна) КК України.


Про ці факти повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури області Артем Івков.
Він також уточнив, що 6 кримінальних проваджень розпочато за фактами порушення права на захист затриманих осіб в спецустановах органів національної поліції (ч.1 ст.374 КК України).


Керівник відділу додав, що цьогоріч перевірками були охоплені усі сфери діяльності адміністрацій установ виконання покарань та інших місць несвободи, у тому числі стан медико-санітарного забезпечення засуджених та додержання конституційних прав громадян у місцях застосування заходів примусового характеру, при застосуванні сили, спецзасобів.


На кожне правопорушення органами прокуратури було відредаговано та вжито відповідних заходів. Зокрема, внесено і за результатами їх розгляду задоволено 92 документи реагування, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 68 службових осіб.


Прокурор зауважив, що нинішнього року, порівняно з минулим, зменшилася кількість рецидивних злочинів, як в установах виконання покарань, так і серед засуджених до покарання, не пов’язаного з ізоляцією від суспільства.


«Унаслідок забезпечення систематичного прокурорського нагляду та своєчасного реагування зберігається позитивна тенденція щодо медичного забезпечення засуджених та зменшення смертності серед осіб, що тримаються в установах виконання покарань. Також, дотепер в установах не допущено поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19», - додав Артем Івков.

Житомирські новини