RSS
Понеділок, 6 липня 2020, 09:23
Суспільно-інформаційний ресурс громади
З 1 липня вступив у дію закон, яким запроваджено досудове розслідування кримінальних проступків у формі дізнання. Відтак у структурі Головного управлінні Нацполіції області було створено та розпочав роботу відповідний підрозділ.
Правоохоронці затримали військового згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України на околиці Житомира після одержання обумовленої суми хабара.
18 червня, Житомирську область із робочою поїздкою відвідав Головний державний санітарний лікар України, заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко.
16 червня заступник голови НПУ Олексій Руденко представив нового керівника Головного управління Нацполіції в області Юрія Олійника.
Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Житомирські новини
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Чиновник запізнився на роботу та змушений писати пояснювальну записку: - Я прийшов на роботу о 10-00, а не в 09-00, тому що до 10-00...

На Житомирщині розслідують кримінальні провадження за фактами правопорушень, вчинених посадовцями адміністрацій установ виконання

24.06.2020 09:37

Житомирські новини - Прокуратурою Житомирської області, з метою своєчасного виявлення і усунення порушень вимог закону і прав в’язнів, здійснюється постійний системний нагляд за додержанням законів у місцях несвободи.


Так, з початку року, за фактами порушень, виявлених під час проведених перевірок, розпочато 10 кримінальних проваджень, у яких прокурори здійснюють процесуальне керівництво досудовим розслідуванням.


Зокрема, 4 кримінальні провадження зареєстровано за фактами злочинної діяльності адміністрацій установ виконання покарань області, з яких два - за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.367 (службова недбалість) ще два, відповідно, за ч.2 ст.191 (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) та ст.197 (порушення обов'язків щодо охорони майна) КК України.


Про ці факти повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури області Артем Івков.
Він також уточнив, що 6 кримінальних проваджень розпочато за фактами порушення права на захист затриманих осіб в спецустановах органів національної поліції (ч.1 ст.374 КК України).


Керівник відділу додав, що цьогоріч перевірками були охоплені усі сфери діяльності адміністрацій установ виконання покарань та інших місць несвободи, у тому числі стан медико-санітарного забезпечення засуджених та додержання конституційних прав громадян у місцях застосування заходів примусового характеру, при застосуванні сили, спецзасобів.


На кожне правопорушення органами прокуратури було відредаговано та вжито відповідних заходів. Зокрема, внесено і за результатами їх розгляду задоволено 92 документи реагування, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 68 службових осіб.


Прокурор зауважив, що нинішнього року, порівняно з минулим, зменшилася кількість рецидивних злочинів, як в установах виконання покарань, так і серед засуджених до покарання, не пов’язаного з ізоляцією від суспільства.


«Унаслідок забезпечення систематичного прокурорського нагляду та своєчасного реагування зберігається позитивна тенденція щодо медичного забезпечення засуджених та зменшення смертності серед осіб, що тримаються в установах виконання покарань. Також, дотепер в установах не допущено поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19», - додав Артем Івков.

Житомирські новини