RSS
Четвер, 28 березня 2024, 12:39
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Телефонує безробітний житомирянин у приймальню місцевого чиновника: — Алло, це приймальня Івана Івановича. Слухаю —...

На Житомирщині розслідують масову загибель риби

17.11.2019 22:39

Житомирські новини - 13 листопада слідчі Коростенського відділу поліції розпочали кримінальне провадження за фактом порушення правил охорони вод. Підставою стало виявлення масової загибелі риби на трьох ділянках різною площею на річці Уж. За відповідними підрахунками сума збитку складає понад 7 мільйонів гривень.

На місці події усі обставини фіксували поліцейські слідчо-оперативної групи Коростенського відділу. Також працювали спеціалісти Державної екологічної інспекції поліського округу, представники Житомирського рибоохоронного патруля та Коростенського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в області.

Під час спільного обстеження водойми встановлено, що на трьох її ділянках у районі сіл Немирівки та Вороневого за приблизними підрахунками загинуло до 54 тисяч риб (карася, краснопірки та окуня).

Відповідно до методи розрахунку збитків встановлено, що загальна маса втраченого потомства загиблих видів складає близько 195 тонн, що у грошовому еквіваленті вартує понад 7 млн. гривень.

Відтак, отримавши відповідні акти щодо загибелі водних біоресурсів та розрахунки завданої шкоди, поліцейські розпочали кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 242 (Порушення правил охорони вод) Кримінального кодексу України. Підготовлено клопотання до суду про проведення відповідних експертиз взятих з місць подій зразків води та біоресурсів.

Санкція статті передбачає відповідальність від штрафу до 5-річного обмеження волі.

Житомирські новини
Теги: