RSS
П'ятниця, 19 квітня 2024, 17:43
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

На Житомирщині справу депутатів-махінаторів скеровано до суду

14.02.2017 00:05

Житомирські новини - Окрім обранців, до складу групи входили ще сім громадян. Сума збитків від їх діяльності становить понад 3 мільйони гривень. Кримінальне провадження завершено та направлено до суду.

Під час проведення досудового розслідування співробітники управління захисту економіки (УЗЕ) в Житомирській області ДЗЕ Нацполіції та обласної прокуратури встановили участь та роль кожного учасника у злочинній схемі.

Діяльність групи полягала не тільки у незаконній порубці деревини, але й у підготовці повного пакету документів для її легалізації та подальшої реалізації.

Так, незаконну діяльність організував депутат однієї з місцевих рад Олевського району, який також керував комерційною структурою. До «схеми» залучив працівників підконтрольного йому товариства, а також іншого місцевого депутата та працівників лісгоспів. Аби приховати незаконні порубки лісу, лісники вносили до документів недостовірну інформацію про реальну кількість деревини. Легалізували лісоматеріали шляхом підробки первинної документації та придбанням її в інших суб’єктів господарювання, а потім, використовуючи їх,  отримували сертифікати на походження лісопродукції.

Гроші, одержані від незаконної діяльності, учасники групи легалізували через придбання різного майна та товарів.

Сума збитків, завданих державі, становить 3,2 мільйони гривень. На даний час  оперативники УЗЕ в Житомирській області Нацполіції та слідчі обласної прокуратури  забезпечили відшкодування завданих збитків в повному обсязі.

Матеріали кримінальних проваджень з обвинувальними актами відносно депутатів місцевих рад, які організували незаконні оборудки з лісом, а також інших учасників групи скеровано до суду.

Їх звинувачують у вчиненні  кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 3, 5 ст. 27 (Види співучасників),  ч. ч. 2, 3 ст. 28 (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ст. 246 (Незаконна порубка лісу), ч. 3 ст. 365 (Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) та ч. 2  ст. 364-1 (Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України.

Одному із організаторів обрали міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення 145 тисяч гривень застави, іншим учасникам - домашній арешт.

Житомирські новини
Теги: