RSS
Понеділок, 21 квітня 2025, 01:55
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Сьогодні, 02 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та Начальник Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Андрій Слюсаренко підписали меморандум про співпрацю між установами. Цей документ стане ще одним важливим кроком до зміцнення нашої обороноздатності та безпеки.
іменинники

 Оніщук Олександр Васильович

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В одній зі шкіл Житомира: «УРА! Канікули!» - кричали вчителя. І, підкидуючи у повітря порфтелі та збиваючи на своєму...

На Житомирщині викрадають камери відеоспостереження

14.01.2014 15:46

У проміжок часу останніх днів грудня минулого року та перших поточного під час проведення обстеження комплексу дорожньої метеостанції на відрізку 227+875 км автодороги М-06 Київ-Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) було виявлено зникнення двох камер відеоспостереження з основним метеорологічним обладнанням та обладнанням відеоспостереження.

У компанії «Белфорт-Системс», яка за угодою надає послуги на обслуговування систем метеоспостереження та забезпечує їх  технічне обслуговування, поінформували, що зі  щоглової опори, з шестиметрової висоти, було зірвано камери відеоспостереження. Окрім того, викрадені відеокамери марки «Mobolix Dual Night» у 2011 році вартували по 19500 гривень кожна, отже орієнтовна вартість втрат близько 40 тисяч гривень.

Відповідну заяву про дії зловмисника було подано Службою автомобільних доріг в Житомирській області, яка є власником автошляхів області,  до Новоград-Волинського міського відділку міліції.

За інформацією слідчого, який веде справу, даний факт крадіжки було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за Ст. 185, частина 1 Кримінального кодексу України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), що карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Доки слідство триває, Служба автодоріг в області вживає всіх заходів задля уникнення незручностей, пов’язаних із втратою обладнання.

До слова: метеорологíчна станція — станція для проведення спостережень за погодою.

На класичній (аналоговій) метеостанції є: термометр для виміру температури; барометр для виміру тиску; гігрометр для виміру вологості повітря; анемометр для виміру швидкості вітру; флюгер для виміру напрямку вітру; опадомір для виміру опадів.

Окрім перерахованих вище датчиків у дорожніх метеорологічних станціях використовують датчик температури поверхні й датчик температури на глибині 30 см (під покриттям), а також контролер і GPRS модуль для передачі даних в інформаційні центри. Для інформування водіїв про погодну обстановку використовують інформаційні табло, з температурою поверхні й повітря.

На табло також з'являтися попередження (МОКРА ДОРОГА, БІЧНИЙ ВІТЕР і т.п.), що орієнтує водія та робить його рух безпечнішим.

Автодорога Київ-Чоп, в межах ремонту до «Євро 2012», була облаштована сучасним обладнанням, серед якого: освітлення, метеостанції та інші елементи, які покращують безпеку руху для всіх його учасників.

Житомирські новини

Житомирські новини