RSS
Вівторок, 23 квітня 2019, 01:21
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сотрудники СБ Украины задокументировали получение сообщниками от местного частного предпринимателя двух «траншей» взятки по пятьсот американских долларов.
Також, за словами урядовця, Центр надаватиме підтримку й українцям з інших областей України, які потребуватимуть допомоги.
Якраз під час отримання неправомірної вигоди військова прокуратура Житомирського гарнізону разом із слідчими Нацполіції та оперативниками Управління захисту економіки затримали хабарника на гарячому.
Однією з основних тем Юлії Тимошенко на виступах була війна на Сході України, окупація Криму та скандал у оборонній сфері. 
Мірон Степанюк
Шахраї, чи пастка для довірливих

В мережі Інтернет розміщується безліч пропозицій та обіцянок від Духовного центру «Відродження...

Микола Череднік
МІСЬКА РАДА ВЧЕРГОВЕ ПРИЙНЯЛА НЕЗАКОННЕ РІШЕННЯ

З 11 лютого до навчальних закладів міста не будуть допускати дітей, які не мають довідки про щепленн...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Житомирські новини
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

На Житомирщині виписали понад 1,6 млн рецептів на доступні ліки

31.03.2019 10:23

Житомирські новини - За три роки Житомирщина за програмою «Доступні ліки» отримала майже 65 млн грн на відшкодування вартості лікарських засобів, що входять до програми. З 2017 року вже виписано понад 1,6 млн рецептів на доступні ліки. За кілька днів – з 1 квітня 2019 року – такі рецепти будуть надаватися в електронному вигляді.

 

За інформацією управління охорони здоров’я ОДА, з 2017 року (з початку дії програми «Доступні ліки») область отримала майже 65 млн грн на її реалізацію. Наразі укладені угоди з 149 аптечними закладами (як юридичними особами), в т. ч. з 30 аптечними закладами державної власності (комунальні підприємства, центральні районні аптеки). Загальна кількість аптечних закладів (аптечні пункти, кіоски), які відпускають ліки за програмою «Доступні ліки» в області на 28 березня 2019 складає 342.

 

На виконання програми «Доступні ліки» область отримала субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань у 2017 році у розмірі 22, 4 млн грн, у 2018 році – 34,4 млн грн, у січні-березні 2019 року – 7,9 млн грн.

 

З 1 квітня 2019 року Національна служба здоров’я України розпочне напряму фінансувати аптечні заклади, які підписали угоду з НСЗУ про участь у програмі «Доступні ліки». Ліки будуть відпускатися за електронними рецептами від сімейних лікарів або терапевтів.

 

Статистика за програмою “Доступні ліки” з початку 2019 року до 28 березня:

 

кількість пацієнтів, що звернулися до сімейного лікаря та отримали рецепти, складає – 83 тис.;
кількість виписаних рецептів – 173,8 тис.;
кількість отоварених рецептів – 151 тис (86,9 %);
використано коштів – 6 882,3 тис. грн. (86,4 % від суми за 3 місяці);
середня сума відшкодування вартості ліків по 1 рецепту становить 45,6 грн.

Нагадаємо, що до програми «Доступні ліки» входить перелік із 258 медичних препаратів, з яких 64 є безоплатними для пацієнтів. Ще для 20% ліків, які відпускаються в межах програми, доплата становить менше 20% від ціни препарату.


Для того, аби лікар міг виписати пацієнту електронний рецепт на «Доступні ліки», необхідно підписати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром. Нагадаємо, що на Житомирщині декларації з лікарями про медичне обслуговування підписали вже понад 900 тис. жителів

Житомирські новини