RSS
П'ятниця, 25 вересня 2020, 05:35
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Перший заступник Генпрокурора представив колективу Житомирської обласної прокуратури нового керівника – Олександра Білошицького
Голова обласної ради Володимир Ширма занедужав на COVID-19. Про це очільник депутатського корпусу повідомив 14 вересня на Facebook-сторінці.
10 вересня поліцейські Житомирського відділу за участі спецпризначенців ГУНП припинили функціонування нелегального грального закладу, розташованого по вул. Театральній в обласному центрі. Триває досудове розслідування.
На сайті організації опубліковано відкритий лист до Президента щодо захисту конституційних прав громад, у якому йдеться:
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

Начальник поліції Житомирщини зустрівся з журналістами Новограда-Волинського

03.08.2020 21:22

Житомирські новини - 31 липня у Новограді-Волинському начальник ГУНП Юрій Олійник поспілкувався з журналістами місцевих мас-медіа щодо загальної ситуації у місті й районі та актуальних питань у забезпеченні правопорядку і безпеки.

Серед питань, які порушили учасники зустрічі, були: використання місцевого полігону утилізації побутових відходів для сміття з інших регіонів, результати розслідування окремих кримінальних проваджень, ефективність патрулювання поліцейськими міста у вечірній та нічний час, а також публічна «реклама» доступу до наркотичних засобів та інше.

Начальник поліції області Юрій Олійник повідомив, що у Новоград-Волинському відділі призначено нового керівника Андрія Гнатенка, який уже з 3 серпня приступить до безпосереднього виконання своїх обов’язків. Керівник ГУНП повідомив, що це призначення зумовлене необхідністю переформатувати роботу підрозділу та активізувати її на всіх напрямках:

- Наша мета, щоб на вулицях було безпечніше та спокійніше. І один із найефективніших шляхів – це встановлення системи «Безпечне місто». 6-7 камер відеоспостереження, які нині працюють у райцентрі, для такого міста як Новоград-Волинський недостатньо. Сподіваємось на підтримку громадськості і журналістів, як найактивніших її представників, у просуванні цієї ініціативи, - наголосив Юрій Олійник.

Відповідаючи на запитання про провадження щодо львівського сміття, керівник поліції повідомив про звернення слідчих до Державної екологічної інспекції Поліського округу щодо оцінки ситуації у рамках наявного кримінального провадження.

Ще одне озвучене питання – написи на будівлях та парканах міста інтернет-адрес або онлайн-каналів соцмереж, за якими можна замовити наркотичні засоби.

- Я батько трьох дітей. Я бачив наслідки цього зла. Тому моє ставлення до наркотиків – дуже принципове. І тут питання не лише в тому, що ці написи треба прибрати якнайшвидше і ми звернемось з такою ініціативою до мерії, а й у тому, щоб подібні ресурси припинили своє функціонування, а їх організатори – отримали відповідне покарання.

Також, реагуючи на запитання щодо організації роботи груп реагування, начальник ГУНП запропонував журналістам долучитись до спільного з інспекторами патрулювання, аби краще зрозуміти і особливості їх чергувань, і побачити найхарактерніші порушення, з якими щодня працюють поліцейські.

- Ми на боці громадян і для нас важливо, аби ви це розуміли. Ми рухаємось в одному напрямку – порядку, безпеки та спокою. Тут ми партнери. І той, хто хоче досягти мети, шукає можливості, а хто не хоче, - причини. Від кожного з нас залежить, яким буде його місто чи село. Рівень культури та виховання, свідомості та відповідальності – це фактори, які, у першу чергу, впливають на світ довкола нас. Давайте разом, поліція та громада, змінювати його на краще.

Житомирські новини