RSS
Понеділок, 17 лютого 2020, 12:29
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Служба безпеки України підозрює одного з керівників управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Державної фіскальної служби в Житомирській області у масштабних зловживаннях з видачі ліцензій.
Служба безпеки України блокувала масштабний механізм розкрадання державних лісових ресурсів на території Житомирщини, який організували чиновники галузі.
7 лютого заступниця голови ОДА Наталія Остапченко відвідала Комунальне некомерційне підприємство «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради.
Юрій Кулик подякував за висловлену довіру та запевнив, що продовжуватиме й розвиватиме далі напрацювання й досягнення Ружинського району.
Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Житомирські новини
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Телефонує безробітний житомирянин у приймальню місцевого чиновника: — Алло, це приймальня Івана Івановича. Слухаю —...

Наталія Остапченко ознайомилася з роботою обласної дитячої лікарні

07.02.2020 18:44

Житомирські новини - На Житомирщині триває робота з організації діяльності госпітального округу області. 7 лютого заступниця голови ОДА Наталія Остапченко відвідала Комунальне некомерційне підприємство «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради.

«Для ефективного впровадження медичної реформи та реалізації пілотного проєкту зі створення на Житомирщині госпітального округу дуже важливо особисто ознайомитися з роботою кожного закладу охорони здоров’я області, аби окреслити те коло першочергових заходів, вирішення яких допоможе максимально наблизити медичні послуги до громадянина та зробить їх якісними. Адже в центрі реформи системи охорони здоров’я – пацієнт», – зауважила Наталія Остаченко.

Про напрямки роботи лікарні, її відділення, матеріально-технічну базу, досягнення та проблемні питання розповів директор закладу Юрій Довгополий.

Заступниця голови ОДА відвідала відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії новонароджених, дітей старшого віку, приймально-діагностичне та хірургічне відділення.

Крім того, Наталія Остапченко завітала до школи супергероїв, яку було відкрито в лікарні у жовтні 2019 року в рамках проєкту розбудови шкіл у дитячих медичних закладах України – «Право на освіту». У сучасно обладнаному навчальному класі можуть продовжувати своє навчання діти, що потребують довготривалого лікування.

Юрій Довгополий зазначив, що для забезпечення ефективної роботи закладу актуальним наразі є вирішення таких питань:

оновлення апаратів штучної вентиляції легень та забезпечення сучасними апаратами моніторингу життєво важливих функцій дітей та технічне обслуговування наявного обладнання, яке вже вичерпало свій технічний ресурс і за давністю є морально застарілим;

потреба у капітальному ремонті палат відділень, приміщень ургентної операційної;

завершення встановлення комп’ютерного томографа, який надано як грант уряду Японії та інші.

Житомирські новини