RSS
Неділя, 3 листопада 2024, 05:09
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Дмитро Погреблян
Президент рф Путін показав нам, що він готовий підняти градус українсько-російської війни.

 Президент рф Путін показав нам, що він готовий підняти градус українсько-російської війни. Пут...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Олена Рибчинська
Вибори під час війни: що насправді думають українці?

Незважаючи на те, що президентський термін Володимира Зеленського 20 травня 2024 року добіг кінця,...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

Новограда-Волинський: Формування пізнавальної активності учнів на уроках хімії

17.03.2014 15:56

Сучасний стан освіти вимагає формування особистості учня, яка б володіла пізнавальною активністю.

Пізнавальна активність передбачає діяльнісний стан особистості, який характеризується прагненням до навчання, розумового напруження і прояву вольових зусиль у процесі оволодіння знаннями. Саме тому, міський семінар-практикум вчителів хімії з теми «Формування пізнавальної активності учнів на уроках хімії», що відбувся 11 березня на базі ЗОШ №3, показав якими формами та методами навчання педагогам вдається підтримувати та реалізовувати пізнавальну активність школярів. В рамках семінару-практикуму відбувся відкритий урок з хімії в 10-му класі «Твердість води і способи її уникнення» та позакласний захід «Хімічний калейдоскоп». Досвідчений вчитель хімії ЗОШ №3 Ягельська Ванда Антонівна продемонструвала високий рівень педагогічної майстерності при підготовці та проведенні уроку. Перш за все, це практична спрямованість знань, адже знання про якість води та способи її дослідження завжди актуальні. З цією метою вчитель запросила представників міського водоканалу, які провели дослідження питної води з р. Случ та місцевих криниць. Учні мали можливість порівняти якість води з різних джерел та самостійно зробити відповідні висновки. Разом з тим, під час уроку вчителем використовувалися різні прийоми та методи активізації пізнавальної активності учнів. Цікавим виявився позакласний захід «Хімічний калейдоскоп», під час якого учні різних класів продемонстрували своє захоплення хімією. Це і гумор на хімічну тематику, казуси з історії хімічної науки та виступ екологічної агітбригади «Світанок».

Учасники семінару, вчителі хімії загальноосвітніх навчальних закладів міста позитивно оцінили досвід роботи  Ягельської В.А. та вчителів-членів шкільної предметної комісії природничих дисциплін, які працюють над спільним завданням у напрямку формування пізнавальної активності школярів.

Світлана БОНДАРЧУК

Житомирські новини