RSS
Понеділок, 23 червня 2025, 02:56
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 19 червня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із представниками місцевої влади відвідали Житомирську обласну клінічну лікарню імені О.Ф. Гербачевського, де офіційно запустили в роботу новий магнітно-резонансний томограф.
Житомирська область активно долучилась до урядової програми єВідновлення, що передбачає компенсації за зруйноване або пошкоджене житло внаслідок збройної агресії росії. Як реалізується програма в регіоні та які результати вже досягнуто — розповідає перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко.
17 червня, у рамках проєкту «Діалог влади та бізнесу» начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко привітав з прийдешнім професійним святом фермерів Житомирщини. Людей, які своєю невтомною працею поєднують в єдине ціле споконвічну любов до рідної землі, добробут української економіки та основи продовольчої безпеки не лише українців, а й світу.
09 червня в Житомирі відбувся культурно-духовний захід «Під Покровом Святого Пантелеймона», присвячений підсумкам регіонального етапу конкурсу Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона». Цей день став символом шани й подяки тим, хто щоденно стоїть на варті людського життя, об’єднуючи професіоналізм, жертовність та щиру турботу про ближнього.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

Першими претендувати на житло мають сім’ї загиблих на АТО, а другими – учасники бойових дій

03.08.2014 12:36

Першими в черзі на житло мають бути сім’ї загиблих учасників АТО, які не мають власного житла, другими – учасники бойових дій. Таку пропозицію внесли молоді представники громадських організацій під час обговорення майбутньої Концепції державної програми у сфері молодіжної політики.

«Ці люди платять життям і здоров’ям за те, щоб ми з вами зараз мали можливість знаходитися тут і говорити про майбутнє. Тому вони – найпріоритетніша категорія. В Україні є багато інших категорій, які потребують допомоги з боку держави, але надавати перевагу потрібно насамперед тим, хто допомагає державі», –зазначив Олександр Солонтай, експерт Інституту політичної освіти, під час презентації роботи секції «Житло».

У всеукраїнському форумі «Трансформація державної молодіжної політики: Перспектива 2020» взяли участь 200 молодих людей з громадських організацій, органів влади, посольств, фондів. Учасники були розподілені за п’ятьма пріоритетами – неформальна освіта молоді, зайнятість, житло, здоровий спосіб життя, альтернативи у побудові концепції програми та інші пріоритети. Після обговорень кожна група презентувала свої напрацювання.

Бажання молодих людей не стояти осторонь процесів, які відбуваються в державі, надихають. Однак хочеться вірити, що форум не носитиме суто формальний характер, й усі напрацьовані пропозиції будуть враховані, а подальший варіант Концепції стане доступним для громадських обговорень. (Ідею подальших онлайн-обговорень висунули у процесі роботи, коли зрозуміли, що трьох годин для обговорення усіх пропозицій в секціях замало). Крім того, наскільки досконалою не стала б майбутня Концепція, результат буде нульовим, якщо її спіткає доля багатьох попередніх концепцій і програм, раніше прийнятих в нашій державі.

Щоб Україна змінилася на краще, рушійною силою повинні бути молоді люди. На цьому неодноразово акцентували увагу присутні представники влади й міжнародних організацій.

«Молоді люди були рушійною силою тих змін, що вже відбулися в Україні, вони показали, що здатні працювати для її майбутнього. Молодь – це ресурс для розвитку держави, тому інвестиції в неї – забезпечення освітою, соціальним захистом, доступом до сфери охорони здоров’я – це інвестиції в краще життя майбутніх поколінь», – зазначила представник Фонду народонаселення ООН в Україні Нузхат Есан. Вона також наголосила на необхідності залучати до консолідації й розбудови держави молодих людей зі Сходу країни.

Загалом склалося враження, що потрапити на форум представникам громадських організацій було непросто, за що під час першого пленарного засідання докоряли міністру молоді та спорту Дмитру Булатову. Тому віце-прем’єр Олександр Сич пообіцяв неодмінно організувати зустріч для всіх, хто зареєструється онлайн.

Людмила САЙКО

Центр суспільних комунікацій

Житомирські новини