RSS
Субота, 20 квітня 2024, 08:55
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

Першими претендувати на житло мають сім’ї загиблих на АТО, а другими – учасники бойових дій

03.08.2014 12:36

Першими в черзі на житло мають бути сім’ї загиблих учасників АТО, які не мають власного житла, другими – учасники бойових дій. Таку пропозицію внесли молоді представники громадських організацій під час обговорення майбутньої Концепції державної програми у сфері молодіжної політики.

«Ці люди платять життям і здоров’ям за те, щоб ми з вами зараз мали можливість знаходитися тут і говорити про майбутнє. Тому вони – найпріоритетніша категорія. В Україні є багато інших категорій, які потребують допомоги з боку держави, але надавати перевагу потрібно насамперед тим, хто допомагає державі», –зазначив Олександр Солонтай, експерт Інституту політичної освіти, під час презентації роботи секції «Житло».

У всеукраїнському форумі «Трансформація державної молодіжної політики: Перспектива 2020» взяли участь 200 молодих людей з громадських організацій, органів влади, посольств, фондів. Учасники були розподілені за п’ятьма пріоритетами – неформальна освіта молоді, зайнятість, житло, здоровий спосіб життя, альтернативи у побудові концепції програми та інші пріоритети. Після обговорень кожна група презентувала свої напрацювання.

Бажання молодих людей не стояти осторонь процесів, які відбуваються в державі, надихають. Однак хочеться вірити, що форум не носитиме суто формальний характер, й усі напрацьовані пропозиції будуть враховані, а подальший варіант Концепції стане доступним для громадських обговорень. (Ідею подальших онлайн-обговорень висунули у процесі роботи, коли зрозуміли, що трьох годин для обговорення усіх пропозицій в секціях замало). Крім того, наскільки досконалою не стала б майбутня Концепція, результат буде нульовим, якщо її спіткає доля багатьох попередніх концепцій і програм, раніше прийнятих в нашій державі.

Щоб Україна змінилася на краще, рушійною силою повинні бути молоді люди. На цьому неодноразово акцентували увагу присутні представники влади й міжнародних організацій.

«Молоді люди були рушійною силою тих змін, що вже відбулися в Україні, вони показали, що здатні працювати для її майбутнього. Молодь – це ресурс для розвитку держави, тому інвестиції в неї – забезпечення освітою, соціальним захистом, доступом до сфери охорони здоров’я – це інвестиції в краще життя майбутніх поколінь», – зазначила представник Фонду народонаселення ООН в Україні Нузхат Есан. Вона також наголосила на необхідності залучати до консолідації й розбудови держави молодих людей зі Сходу країни.

Загалом склалося враження, що потрапити на форум представникам громадських організацій було непросто, за що під час першого пленарного засідання докоряли міністру молоді та спорту Дмитру Булатову. Тому віце-прем’єр Олександр Сич пообіцяв неодмінно організувати зустріч для всіх, хто зареєструється онлайн.

Людмила САЙКО

Центр суспільних комунікацій

Житомирські новини