RSS
Четвер, 17 квітня 2025, 17:37
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Сьогодні, 02 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та Начальник Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Андрій Слюсаренко підписали меморандум про співпрацю між установами. Цей документ стане ще одним важливим кроком до зміцнення нашої обороноздатності та безпеки.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

Під Житомиром «працюють» новорічні злодії

08.01.2014 12:39

Просто у Новорічну ніч з будинку жителя Житомирського району було викрадено цінні речі. Зловмисник скористався тим, що господар у цей час відпочивав у друзів. Працівники міліції швидко затримали крадія та вилучили у нього викрадене.

О 6 годині ранку 30-річний житель Житомирського району повернувся додому та застав неприємну картину: вікно в будинку розбите, а в кімнаті не вистачає двох ноутбуків. Про свою біду ошелешений чоловік повідомив до чергової частини Житомирського райвідділу міліції.

Правоохоронці вилучили з місця події речові докази та розпочали кропітку роботу щодо встановлення особи зловмисника. За деякий час оперативники карного розшуку з’ясували, що кримінальне правопорушення вчинив 25-річний житомирянин. Беззаперечним доказом причетності до крадіжки молодика стали вилучені у нього ноутбуки, що належать заявнику.

- Наразі розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.185 (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло) Кримінального кодексу України, - повідомив начальник Житомирського РВ УМВС України в Житомирській області Ігор Жміда. – Встановлено, що чоловік раніше вчиняв подібні злочини. Триває подальше розслідування. Викрадені речі, після проведення необхідних експертиз, будуть повернуті власникові.

Правоохоронці закликають громадян подбати про збереження свого майна. Важливо завжди, виходячи з дому, перевіряти, чи зачинені вікна та кватирки, не забувати замикати двері. Якщо з певних причин ви будете відсутніми вдома декілька днів,  попередьте про це родичів чи сусідів, яким довіряєте. Доручіть їм наглядати за вашим житлом, періодично навідуватися у помешкання, забирати пошту зі скриньки, тобто не давати зловмисникам можливості «вирахувати», що господарів немає вдома.

Зауважте, що не варто залишати на видноті цінні речі та вартісну техніку – їх зловмисник, що потрапив у житло, забере найпершими. Власні заощадження, а іноді й коштовності, варто зберігати у банківських установах. Не зайвим буде замислитися про встановлення охоронної сигналізації та скористатися послугами Державної служби охорони.

У разі, якщо у вашій домівці побували злодії - викличте міліцію та дочекайтесь приїзду слідчо-оперативної групи. Не переставляйте речі, не наводьте лад, намагайтеся не порушити сліди, залишені незваними гостями. Це допоможе правоохоронцям застосувати усі практичні та технічні ресурси, аби встановити зловмисника.

Житомирські новини

Житомирські новини
Теги: