RSS
Понеділок, 5 червня 2023, 19:05
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.
У шахрайській схемі, крім ріелторів, були задіяні нотаріуси, реєстратори, особи з кримінальним минулим тощо - близько десяти чоловік.
Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
На сайті 104.ua в особистому кабінеті клієнти АТ «Житомиргаз» вже мають сформовані платіжки за розподіл блакитного палива. Їх можна завантажити та сплатити онлайн.  Житомиряни можуть оплатити швидко та просто через сервіси 104.ua. Використовуйте онлайн-сервіси для розрахунку за розподіл газу в будь-який зручний для вас час.
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
Посміхнись  
- Чиновник запізнився на роботу та змушений писати пояснювальну записку: - Я прийшов на роботу о 10-00, а не в 09-00, тому що до 10-00...

Під Житомиром «працюють» новорічні злодії

08.01.2014 12:39

Просто у Новорічну ніч з будинку жителя Житомирського району було викрадено цінні речі. Зловмисник скористався тим, що господар у цей час відпочивав у друзів. Працівники міліції швидко затримали крадія та вилучили у нього викрадене.

О 6 годині ранку 30-річний житель Житомирського району повернувся додому та застав неприємну картину: вікно в будинку розбите, а в кімнаті не вистачає двох ноутбуків. Про свою біду ошелешений чоловік повідомив до чергової частини Житомирського райвідділу міліції.

Правоохоронці вилучили з місця події речові докази та розпочали кропітку роботу щодо встановлення особи зловмисника. За деякий час оперативники карного розшуку з’ясували, що кримінальне правопорушення вчинив 25-річний житомирянин. Беззаперечним доказом причетності до крадіжки молодика стали вилучені у нього ноутбуки, що належать заявнику.

- Наразі розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.185 (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло) Кримінального кодексу України, - повідомив начальник Житомирського РВ УМВС України в Житомирській області Ігор Жміда. – Встановлено, що чоловік раніше вчиняв подібні злочини. Триває подальше розслідування. Викрадені речі, після проведення необхідних експертиз, будуть повернуті власникові.

Правоохоронці закликають громадян подбати про збереження свого майна. Важливо завжди, виходячи з дому, перевіряти, чи зачинені вікна та кватирки, не забувати замикати двері. Якщо з певних причин ви будете відсутніми вдома декілька днів,  попередьте про це родичів чи сусідів, яким довіряєте. Доручіть їм наглядати за вашим житлом, періодично навідуватися у помешкання, забирати пошту зі скриньки, тобто не давати зловмисникам можливості «вирахувати», що господарів немає вдома.

Зауважте, що не варто залишати на видноті цінні речі та вартісну техніку – їх зловмисник, що потрапив у житло, забере найпершими. Власні заощадження, а іноді й коштовності, варто зберігати у банківських установах. Не зайвим буде замислитися про встановлення охоронної сигналізації та скористатися послугами Державної служби охорони.

У разі, якщо у вашій домівці побували злодії - викличте міліцію та дочекайтесь приїзду слідчо-оперативної групи. Не переставляйте речі, не наводьте лад, намагайтеся не порушити сліди, залишені незваними гостями. Це допоможе правоохоронцям застосувати усі практичні та технічні ресурси, аби встановити зловмисника.

Житомирські новини

Житомирські новини
Теги: