RSS
Понеділок, 2 лютого 2026, 17:54
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко спільно зі своїм заступником з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександром Федьком, першим заступником начальника Департаменту патрульної поліції Олексієм Білошицьким та керівником Головного управління Національної поліції України в Житомирській області Олександром Ковтуном представили особовому складу нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській області — Артура Шкроба.
Сьогодні, 22 січня, у Житомирі відбулися меморіальні заходи з нагоди Дня Соборності України — дня, що символізує єдність українських земель і незламність держави перед викликами історії та сучасності.  
Сьогодні, 20 січня, в Україні вшановують пам’ять українських героїв – захисників Донецького аеропорту. Меморіальні заходи відбулися і у Житомирі, до яких долучився заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, а також представники ДШВ ЗС України, Житомирської обласної ради та міської влади, структурних підрозділів Житомирської ОВА, громадськість та медіа.
Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області. Під час засідання було підбито підсумки роботи за 2025 рік.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

Поліцейські Бердичівщини долучилися до проєкту з реінтеграції ветеранів

02.02.2026 15:27

1 лютого у Безпечному просторі 4.5.0 зустрілися захисники та захисниці для заняття з арттерапії. Ініціаторкою заходу виступила представниця Житомирської обласної громадської організації «Центр правозахисту» Катерина Грабчук. У зустрічі також взяла участь інспекторка з дотримання прав людини Бердичівського райвідділу поліції Тетяна Войтюк. 


Захід мав комплексний характер – поєднав психологічну підтримку з інформаційною складовою. Так, правоохоронниця розповіла про систему «Custody Records» в поліції, як один із інструментів дотримання прав людини та забезпечення принципу прозорості під час взаємодії поліцейських і громадян.


Учасники виготовляли свічки, що використовуються під час психологічного відновлення захисників і захисниць. Після цього їм презентували новостворену кімнату супроводу ветеранів, у якій проходять тренінги для підтримки ментального здоров’я, проводяться різноманітні практики для зниження стресу та відновлення внутрішньої рівноваги.


Такі зустрічі сприяють кращому взаєморозумінню та пошуку спільних рішень у питаннях підтримки ветеранів і ветеранок.


Захід відбувся в межах проєкту «Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей: «Свої для своїх», що реалізується DVV International в Україні за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини у партнерстві з ГО «Центр рівних можливостей «Паритет», ГО «Воскресіння» та Академією IT STEP.

Житомирські новини