RSS
Середа, 1 квітня 2020, 02:18
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Наразі головного державного інспектора затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Проєкт Право на освіту забезпечує онлайн навчання для маленьких пацієнтів
Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує кожному дотримуватись 3-х основних речей: мити руки, не торкатися обличчя, залишатись вдома, якщо захворів.
Так, робоча група погодила перерахувати грошову допомогу на проведення лікування та медичної реабілітації, в тому числі стоматологічного лікування (хірургічного, терапевтичного) та зубного протезування учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих учасників АТО/ООС за січень:
Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Житомирські новини
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

У прокуратурі Житомирської області обговорили питання незаконної діяльності АЗС

04.01.2020 00:21

Житомирські новини - Прокурор Житомирської області Олег Василів провів спільну нараду керівників правоохоронних органів, органів державної влади та державних органів контролю, на якій обговорили стан запобігання та протидії незаконній діяльності автозаправних станцій на території області.

 

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Житомирської області.

 

У нараді, яка відбулася сьогодні, 3 січня, взяли участь і виступили голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, керівництво обласних Управлінь Служби безпеки України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Держпраці, Державного екологічного нагляду Державної екологічної безпеки Поліського округу та Головних управлінь Державної податкової служби, Держгеокадастру, Державної фіскальної служби.

 

Відкриваючи нараду, прокурор області підкреслив, що проблема функціонування нелегальних автозаправних станцій набула загрозливих масштабів у межах держави, відповідно, є такі і в нашій області. За оцінкою фахівців, оборот контрафактних нафтопродуктів через мережу нелегальних станцій сягає 500 тис тонн в рік, про що зазначалося Президентом України на нещодавній нараді. Унаслідок незаконного функціонування нелегальних АЗС у межах держави місцеві та центральний бюджет втрачають понад 10 млрд грн у рік.

«На виконання доручення Президента України та Генерального прокурора щодо припинення функціонування нелегальних автозаправних станції на території Житомирщини правоохоронними органами та органами державного контролю вжито спільних заходів. Зокрема, за результатами яких лише у період із 27.10.2019 дотепер викрито 10 незаконних автозаправних станцій, вилучено 32 тонни пального», – повідомив Олег Василів.

На нараді йшлося про те, що протидія нелегальним автозаправним станціям потребує невідкладного посилення, адже за інформацією податкової служби, на території області ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним отримали 93 суб’єкти господарювання на 273 об’єкти роздрібної торгівлі. Однак, управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС в області протягом минулого року проведено лише 12 фактичних перевірок суб’єктів господарювання такої діяльності.

 

Заступник прокурора області Віталій Мякішев звернув увагу присутніх й на інші проблемні питання з цього напряму. «Протягом минулого року у сфері обігу нафтопродуктів структурними підрозділами податкової міліції області стосовно 10 суб’єктів господарювання складено протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, під час яких вилучено понад 80 тис літрів підакцизної продукції (нафтопродуктів) на загальну суму 2,5 млнгрн, що явно не відповідає обсягам незаконного обігу нафтопродуктів», – поінформував факти Віталій Мякішев.

 

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко у своєму виступі підтримав принципову позицію прокурора області та акцентував увагу учасників наради на необхідності посилення протидії нелегальним АЗС на території області.

 

Підсумовуючи роботу спільної наради, прокурор області Олег Василів наголосив на негайному вжитті вичерпних заходів до викриття та припинення протиправної діяльності, закликавши керівників правоохоронних органів та органів державного контролю відповідально поставитися до виконання доручення Президента України та Генерального прокурора.

 

На нараді розроблено додаткові узгоджені заходи щодо протидії протиправній діяльності АЗС.

 

Нагадаємо, що на Житомирщині працює «гаряча лінія», де за телефоном (0412) 47-46-33 приймають інформацію про функціонування нелегальних автозаправок у населених пунктах області.

Житомирські новини