RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 08:01
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...

У прокуратурі Житомирської області обговорили питання незаконної діяльності АЗС

04.01.2020 00:21

Житомирські новини - Прокурор Житомирської області Олег Василів провів спільну нараду керівників правоохоронних органів, органів державної влади та державних органів контролю, на якій обговорили стан запобігання та протидії незаконній діяльності автозаправних станцій на території області.

 

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Житомирської області.

 

У нараді, яка відбулася сьогодні, 3 січня, взяли участь і виступили голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, керівництво обласних Управлінь Служби безпеки України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Держпраці, Державного екологічного нагляду Державної екологічної безпеки Поліського округу та Головних управлінь Державної податкової служби, Держгеокадастру, Державної фіскальної служби.

 

Відкриваючи нараду, прокурор області підкреслив, що проблема функціонування нелегальних автозаправних станцій набула загрозливих масштабів у межах держави, відповідно, є такі і в нашій області. За оцінкою фахівців, оборот контрафактних нафтопродуктів через мережу нелегальних станцій сягає 500 тис тонн в рік, про що зазначалося Президентом України на нещодавній нараді. Унаслідок незаконного функціонування нелегальних АЗС у межах держави місцеві та центральний бюджет втрачають понад 10 млрд грн у рік.

«На виконання доручення Президента України та Генерального прокурора щодо припинення функціонування нелегальних автозаправних станції на території Житомирщини правоохоронними органами та органами державного контролю вжито спільних заходів. Зокрема, за результатами яких лише у період із 27.10.2019 дотепер викрито 10 незаконних автозаправних станцій, вилучено 32 тонни пального», – повідомив Олег Василів.

На нараді йшлося про те, що протидія нелегальним автозаправним станціям потребує невідкладного посилення, адже за інформацією податкової служби, на території області ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним отримали 93 суб’єкти господарювання на 273 об’єкти роздрібної торгівлі. Однак, управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС в області протягом минулого року проведено лише 12 фактичних перевірок суб’єктів господарювання такої діяльності.

 

Заступник прокурора області Віталій Мякішев звернув увагу присутніх й на інші проблемні питання з цього напряму. «Протягом минулого року у сфері обігу нафтопродуктів структурними підрозділами податкової міліції області стосовно 10 суб’єктів господарювання складено протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, під час яких вилучено понад 80 тис літрів підакцизної продукції (нафтопродуктів) на загальну суму 2,5 млнгрн, що явно не відповідає обсягам незаконного обігу нафтопродуктів», – поінформував факти Віталій Мякішев.

 

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко у своєму виступі підтримав принципову позицію прокурора області та акцентував увагу учасників наради на необхідності посилення протидії нелегальним АЗС на території області.

 

Підсумовуючи роботу спільної наради, прокурор області Олег Василів наголосив на негайному вжитті вичерпних заходів до викриття та припинення протиправної діяльності, закликавши керівників правоохоронних органів та органів державного контролю відповідально поставитися до виконання доручення Президента України та Генерального прокурора.

 

На нараді розроблено додаткові узгоджені заходи щодо протидії протиправній діяльності АЗС.

 

Нагадаємо, що на Житомирщині працює «гаряча лінія», де за телефоном (0412) 47-46-33 приймають інформацію про функціонування нелегальних автозаправок у населених пунктах області.

Житомирські новини