RSS
Четвер, 28 березня 2024, 23:37
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В одній зі шкіл Житомира: «УРА! Канікули!» - кричали вчителя. І, підкидуючи у повітря порфтелі та збиваючи на своєму...

У Райгородоцькій громаді Бердичівського району поліцейські, соцслужби та старости працювали у кризових родинах

10.08.2022 15:51

Житомирські новини - 9 серпня поліцейські офіцери громади, працівники служби у справах дітей Бердичівського району та старости двох сіл відвідали сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Родинам передали продукти, засоби гігієни, одяг та шкільне приладдя для дітлахів.

Під час візитів, серед іншого, правоохоронці звертали увагу на житлово-побутові умови, що створені у сім’ях, та загальну атмосферу між дорослими і дітьми.

Так, у с. Гардишівці проживає 35-річна мати-одиначка, яка виховує трьох дітей, віком від 4 до 12 років. Жінка потрапила у поле зору поліцейських через звичку залишати дітей самих вдома. А оскільки наймолодша донька потребує особливого догляду через стан здоров’я, така ситуація є реально загрозливою. Тому поліцейські вкотре нагадали матері про відповідальність за малечу.

Інша молода родина у цьому ж селі виховує двох дітей, 3-х та 7-років, та очікує на поповнення третьою. Обоє батьків не працюють, а відтак сім’я є малозабезпеченою та потребує допомоги. Чоловікові візитери озвучили поради щодо можливих варіантів працевлаштування, аби вирішити наявні матеріальні проблеми.

Побували правоохоронці і в багатодітній родині с. Озадівки. З’ясувалось, що мати разом із молодшими дітьми, 10-ти та 12-ти років, тимчасово переїхала до Бердичева. А старші доньки, віком від 14 до 18 років, проживають із бабусею- пенсіонеркою. Двоє із них студентки, а молодша - школярка. Дівчатка підробляють у селі, випасаючи худобу. Батько ж зловживає спиртним та дітьми не цікавиться. Соціальні працівники, зв’язавшись з жінкою по телефону, запросили її на розмову щодо ситуації у родині.

У всіх випадках візитери визначили нагальні потреби кожної сім’ї, наявність у дітей одягу, продуктів, засобів гігієни та інших речей першої потреби.

Окрім моніторингу умов проживання, поліцейські також спілкувались на безпекові теми і з дорослими, і з дітлахами.

- Завдяки постійному контакту поліцейських з громадами ми маємо інформацію про тих, хто потребує допомоги та підтримки, інколи – контролю або застереження від якихось дій, і намагаємось реагувати одразу на такі ситуації, - прокоментував начальник сектору превенції Бердичівського районного відділу поліції Олег Остріцький.

Житомирські новини