RSS
Неділя, 9 серпня 2020, 02:43
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Служба безпеки України блокувала масштабне виготовлення та реалізацію контрафактної підакцизної тютюнової продукції. Щомісяця зловмисники збували цигарок на понад 10 мільйонів гривень.
31 липня у Новограді-Волинському начальник ГУНП Юрій Олійник поспілкувався з журналістами місцевих мас-медіа щодо загальної ситуації у місті й районі та актуальних питань у забезпеченні правопорядку і безпеки.
30 липня уночі рейдова група Головного управління Нацполіції Житомирщини затримала три вантажівки, що перевозили сміття без належної супровідної документації. 
Про це заявив керівник Житомирського обласного штабу партії «Слуга народу» Олександр Дмитрук в ефірі ТРК «Союз-ТВ».
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- В одній зі шкіл Житомира: «УРА! Канікули!» - кричали вчителя. І, підкидуючи у повітря порфтелі та збиваючи на своєму...

У Житомирі дипломи про завершення навчання вручили 116 поліцейським

31.07.2020 11:30

Житомирські новини - 30 липня у Житомирі 116 поліцейських отримали дипломи про завершення навчання. З восьми дипломів з відзнакою шість – отримали поліцейські з Житомирщини.

Серед випускників – поліцейські з Житомирської, Рівненської, Вінницької, Тернопільської, Волинської, Київської, Хмельницької, Черкаської областей. Своє навчання у "Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських" під час карантину вони продовжували дистанційно і паралельно несли службу, за що отримали подяки від керівника Нацполіції області.

У Житомирі дипломи про завершення навчання вручили 116 поліцейським
Один з восьми випускників, які з відзнакою закінчили навчання у "Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських", Юрій Бабій розповів Суспільному, що вирішив піти в поліцію, хоча планував стати митником:

"Я з 18 років почав службу у внутрішніх військах (зараз це Нацгвардія), пропрацював там 6 років, після цього вирішив, що хочу себе спробувати у поліції – щоб захищати людей і боротися з порушниками закону. Для мене поліцейський – це стан душі. Я навчався на митника, а потім вирішив піти в армію. Мама була проти, бо моя сім’я складається із медиків, і вони хотіли, щоб я продовжив сімейний бізнес і став хорошим фармацевтом. Але я твердо вирішив стати військовим. Мама переживала, дуже плакала, так як тільки я вивчився на військового, одразу розпочався Майдан, АТО. І коли я звільнився з армії, то сказав мамі, що розумію її переживання за мене, але я піду працювати поліцейським, бо бачу себе тільки там. І мама мене благословила. Це були найголовніші слова підтримки".

Зараз же, за словами Юрія Бабія, коли навчання закінчилося, він прагне професійно зростати і розвиватися:

"Прийшовши в поліцію, закінчивши навчання, я маю запал – хочу працювати, підійматися, професійно рости. Це у мене на першому місці. Гарних поліцейських дуже мало, я йду сюди, щоб щось змінити. Надіюся, що з мене і почнуться ці зміни. Коли начальник вручав мені червоний диплом, він сказав: "Дякую тобі, командире 06 групи. У тебе найдисциплінованіша група, бо ти є на своєму місці". Для мене було дуже приємно почути ці слова від нього. Ми, військові і поліцейські, всі прості люди, але ця праця не кожному дається. Сьогодні працювати поліцейським важко і складно, і робити це не кожен зможе. Це дуже відповідальна робота, а хороший поліцейський – це одиниця, яку тяжко знайти. Оце і є моя мета – бути правильним поліцейським і вірним народу України".

Житомирські новини