RSS
Субота, 20 липня 2024, 09:25
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

У Житомирській області триває збір ранніх зернових та зернобобових культур

09.07.2024 11:07

Житомирські новини - За інформацією Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики обласної військової адміністрації, станом на сьогодні всіма категоріями господарств обмолочено 6,3 тисячі гектарів, що становить 3,7% від прогнозованих площ. Загальний намолот зерна склав 19,5 тисячі тонн, що на 10 тисяч тонн більше у порівнянні з минулим роком.

 

Зокрема: озиму пшеницю обмолочено 2,5 тисячі гектарів (2,9% від прогнозованої площі), намолочено 8,8 тисячі тонн (на 5,3 тисячі тонн більше ніж минулого року); озимий ячмінь зібрано 2,8 тисячі гектарів (36,4%), валовий збір 8,6 тисячі тонн (на 3,2 тисячі тонн більше ніж минулого року); горох обмолочено 1,0 тисяча гектарів (31,7%), намолочено 2,1 тисячі тонн (на 1,5 тисячі тонн більше ніж минулого року).

 

З технічних культур озимий ріпак зібрано на площі 12,5 тис.га (31,5%), намолочено 28,6 тис.тонн насіння (+0,5 тис.тонн).

 

Картопля зібрана на площі 2,3 тисячі гектарів (2,4% від прогнозованої площі), з яких накопано 41,4 тисячі тонн бульб (на 3,2 тисячі тонн більше ніж минулого року).

 

Житомирська область продовжує активний збір врожаю ранніх зернових та зернобобових культур, а також технічних культур і картоплі. Завдяки сприятливим умовам та злагодженій роботі аграріїв, цьогорічні показники вже демонструють значне перевищення торішніх результатів. Це свідчить про високий рівень підготовки та професіоналізму господарств області, які ефективно використовують свої ресурси для забезпечення високого врожаю.

Житомирські новини