RSS
Вівторок, 22 квітня 2025, 13:30
Суспільно-інформаційний ресурс громади
На Житомирщині триває весняна кампанія з висадки лісу. Цього тижня на ділянці площею 3 гектари висадили сосну, березу та яблуню. Область продовжує лідирувати в реалізації програми «Зелена країна», і якщо вдасться зберегти темпи, до кінця року по Україні буде висаджено 1 мільярд дерев.
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...

В Чудновском районе открыт еще один обновленный сельский ФАП

07.10.2013 14:01

В частности , это касается деятельности сельских ФАПов - улучшение их материально - технической базы , укомплектование необходимым медоборудованием , медикаментами , создания надлежащих бытовых условий для работы фельдшера .

Областная , районная власть прилагают совместные усилия , чтобы на Житомирщине уровень предоставления медицинской помощи жителям сел улучшилось.

Так , 4 октября в селе Троща Чудновского района открыли фельдшерско - акушерский пункт , оказывающего медицинскую помощь около 900 жителям. Возглавляет учреждение Юрий Дмитрук .

Помещение , в котором находился медицинское учреждение , крайне нуждалось в ремонте . Поэтому одним из пунктов программы социального и экономического развития села было записано проведения ремонта части помещения сельского клуба под ФАП . С этой целью из бюджета сельского совета было направлено 60 тыс. грн . Однако этих средств не хватило , чтобы завершить ремонтные работы . С помощью руководство ФАПа обратилось в местного хозяйства ООО « Аграрный фонд Терещенко » , которое и выступило основным спонсором реализации этого проекта. На выделенные средства были приобретены газовые конвекторы. С 15- ти частных предпринимателей, зарегистрированных на территории села - 8 оказали помощь в восстановлении ФАПа . Все работы выполнялись собственными силами.

В открытии фельдшерско - акушерского пункта в Троще принял участие председатель Житомирской облгосадминистрации Сергей Рыжук , который отметил , что действующая власть надеется на то , что с открытием в области обновленных фельдшерско - акушерских пунктов население сможет получить доврачебную медицинскую помощь современного уровня.

Житомирские новости

Житомирські новини