RSS
Середа, 29 листопада 2023, 07:02
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.
Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...

В Коростене правоохранители разоблачили преступную группу кредитных мошенников

08.05.2014 12:31

Работники Коростенского РО УМВД Украины в Житомирской области в ходе досудебного расследования уголовного производства установили преступную деятельность 5 человек, которые присвоили свыше полумиллиона гривен через созданную схему получения банковских кредитов.

Во время досудебного расследования установлено, что организатором преступной группировки был 44-летний житель Коростеня, который разработал план завладения деньгами в особо крупных размерах.

В состав группы входили еще четверо человек, среди них - руководитель отделения одного из банков райцентра. Каждый из них имел свои строго определенные функции. Одни разыскивали клиентов, на которых оформлялись кредиты по их воле, но без получения ими денег. Людям обещали, что займы, оформленные с их документами, будут платить другие лица и путем уговоров и подделки отдельных документов, таки достигали своего. Руководитель отделения банка, вопреки должностным требованиям и превышая свои полномочия, обеспечивал предоставление кредитов подставным лицам.

Таким образом, в результате преступной деятельности дельцам удалось обогатиться на сумму почти 550 тысяч гривен.

Сейчас идет расследование сразу по нескольким статьям уголовного кодекса - ч. 2 ст.358 (Подделка документов, печатей, штампов и бланков, их сбыт или использование поддельных документов, печатей, штампов), ч.5 ст.191 (Присвоение, растрата имущества или завладение им путем злоупотребления служебным положением в особо крупных размерах или организованной группой), - сообщил начальник УМВД Юрий Демьяненко.

Соответственно подозреваемым грозят значительные сроки лишения свободы до 12 лет с конфискацией имущества.

Житомирські новини
Теги: