RSS
Вівторок, 27 січня 2026, 12:55
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 22 січня, у Житомирі відбулися меморіальні заходи з нагоди Дня Соборності України — дня, що символізує єдність українських земель і незламність держави перед викликами історії та сучасності.  
Сьогодні, 20 січня, в Україні вшановують пам’ять українських героїв – захисників Донецького аеропорту. Меморіальні заходи відбулися і у Житомирі, до яких долучився заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, а також представники ДШВ ЗС України, Житомирської обласної ради та міської влади, структурних підрозділів Житомирської ОВА, громадськість та медіа.
Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області. Під час засідання було підбито підсумки роботи за 2025 рік.
В обласній клінічній лікарні імені О. Ф. Гербачевського відкрили повністю оновлене приймальне відділення екстреної медичної допомоги. До відкриття долучився начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Телефонує безробітний житомирянин у приймальню місцевого чиновника: — Алло, це приймальня Івана Івановича. Слухаю —...

В Житомирській області етиловий спирт сумнівної якості збували у магазині господарських товарів та на замовлення

27.02.2021 11:15

Житомирські новини - За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури закінчено розслідування у кримінальному провадженні за фактами незаконного придбання, зберігання, транспортування з метою збуту та збуту організованою групою незаконно виготовленого спирту етилового, що є підакцизним товаром.


У п’ятницю, 26 лютого, обвинувальний акт щодо організатора злочинного угрупування та двох його спільників за ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 204 КК України скеровано на розгляд до Андрушівського районного суду.


За даними слідства, 59-річний житель міста Андрушівки, з метою отримання незаконного прибутку, залучивши ще двох родичів, створив організовану злочинну групу, яка із січня 2020 по січень поточного року систематично здійснювала придбання, транспортування та збут незаконно виготовленого етилового спирту на території області.


Діяли «спиртові бізнесмени» за спеціально розробленою схемою. Спирт купували у різних постачальників за однією ціною, а реалізовували за значно завищеними цінами. Продавали спирт сумнівної якості не лише за місцем свого проживання, а й у магазині господарських товарів, який належить батькові одного з підозрюваних. Також доставляли «продукт» клієнтам за попереднім замовленням власним автотранспортом.


Правоохоронцями задокументовано щонайменше 6 випадків збуту спирту різним покупцям.


Під час санкціонованих обшуків за місцями проживання фігурантів та у місцях збуту виявлено та вилучено понад одну тонну спиртовмісної рідини, 180 ємностей для її зберігання, загальним об’ємом майже 4000 літрів, інструменти для розливу тощо.


З метою забезпечення подальшої спецконфіскації, на вилучене майно накладено арешт.


Викрито протиправну діяльність організованої групи обласною прокуратурою спільно з Управлінням стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України та слідчими податкової міліції.


Підтримання публічного обвинувачення забезпечуватиме обласна прокуратура.

Житомирські новини