RSS
Середа, 4 березня 2026, 21:23
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Вже четвертий рік українці тримають оборону на всіх рубежах життя. Під звуки сирен, у нічних вибухах і тривозі буднів ворог намагається зламати нас ракетами й дронами, темрявою та холодом, тиском страху. Та Україна вистоїть, бо є речі, яких не вимкнути жодним ударом: людська гідність, взаємна підтримка, єдність і віра у перемогу.
24 лютого у Житомирі відбулися меморіальні заходи з нагоди четвертої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. Жителі області, представники органів влади, військовослужбовці, ветерани, родини полеглих Захисників зібралися, аби схилити голови перед пам’яттю тих, хто віддав життя за свободу, незалежність і майбутнє нашої держави.
Заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський відкриття «Затишного дому» для сиріт та ветеранів війни у Житомирі.
20 лютого в Україні віддають шану Героям Небесної Сотні — людям, чия громадянська мужність, самопожертва та незламність стали моральним орієнтиром для всієї країни. Вони стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та європейського вибору України, назавжди змінивши перебіг нашої історії.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

В Житомирской области мужчина досмерти забил свою жену

16.12.2015 13:10

Коростышев, новости - Сожитель 26-летней погибшей жительницы г. Коростышев заявил, что женщина замерзла на улице. Экспертиза же показала насильственной смерти от черепно-мозговой травмы. Выяснено, что гражданские супруги подрались накануне трагедии. Мужчина задержан. Продолжается досудебное расследование.

О смерти своей невестки в полицию сообщила жительница райцентра. Умершей она обнаружила в доме, где проживали гражданские супруги.

На место происшествия выехала следственно-оперативная группа Коростышевского отделения полиции, сотрудники которой при осмотре тела из видимых повреждений зафиксировали ссадины на лице. Для установления причин смерти погибшей было направлено на судебно-медицинскую экспертизу.

В то же время 26-летний сожитель заявительницы сообщил правоохранителям, что женщина замерзла на улице во время возвращения с вечеринки у друзей.

- В ходе последующего воспроизведения событий было установлено, что накануне вечером гражданские супруги гостили в доме знакомых жителей райцентра, где употребляли алкоголь. Между сожителями несколько раз вспыхивал конфликт на почве ревности. Во время очередной ссоры муж ударил женщину в область головы, - рассказал начальник Коростышевского ОП ГУНП Дмитрий Гаращенко.

По словам сожителя погибшей, из дома знакомых он пошел вместе с женщиной. Поскольку ей было трудно идти, он оставил ее на обочине дороги и домой добрался самостоятельно. За несколько часов мужчина таки вернулся за сожительницей на такси и обнаружил ее без сознания там, где и оставил. Уже дома он тщетно попытался привести ее в чувство горячим растиранием.

Судебно-медицинская экспертиза показала, что смерть женщины наступила в результате черепно-мозговой травмы с кровоизлиянием под оболочку головного мозга.

При таких обстоятельствах полиция открыла уголовное производство по ч.2 ст.121 (умышленное тяжкое телесное повреждение, повлекшее смерть потерпевшего) Уголовного кодекса Украины.

Сожителя погибшей был задержан по ст. 208 (Задержание уполномоченным должностным лицом) Уголовного процессуального кодекса Украины. Ему официально объявлено о подозрении совершении тяжкого преступления. Сейчас решается вопрос об избрании подозреваемому меры пресечения.

По действующему законодательству задержанному может грозить наказание в виде лишения свободы сроком от 7 до 10 лет.

Житомирські новини