RSS
Неділя, 17 травня 2026, 20:34
Суспільно-інформаційний ресурс громади
17 травня День пам’яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.
Сьогодні з російського полону повертаються воїни Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Це перший етап обміну 1000 на 1000.
8 травня у Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Представники обласної та міської влади, військовослужбовці, ветерани, громадськість і родини загиблих Захисників України вшанували пам’ять полеглих у роки Другої світової війни та сучасної російсько-української війни.
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко провів нараду з головами територіальних громад Житомирщини, під час якої обговорили актуальні питання життєдіяльності громад в умовах воєнного стану, забезпечення стабільної роботи критичної інфраструктури та координацію спільних дій у ключових напрямках.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомирянка пообіцяла зробити сюрприз свому коханому та сину. Каже, відверніться і рахуйте до 30... Відвернулися, порахували,...

Вихованці спеціальних закладів світи Житомирщини вибороли призові місця на обласних змаганнях з велоспорту

20.04.2026 22:10

 

16 квітня в межах річного плану заходів Спеціальної Олімпіади України відбулися обласні змагання з велоспорту. Участь у них взяли вихованці спеціальних закладів освіти Житомирської обласної ради, зокрема Житомирської, Коростишівської, Кмитівської, Любарської, Довбиської та Бердичівської спеціальних шкіл, а також Тетерівського психоневрологічного інтернату.

За підсумками змагань у загальнокомандному заліку І місце посіла Довбиська спеціальна школа-інтернат, II місце — Житомирська спеціальна школа, III місце — Тетерівський психоневрологічний інтернат.

В індивідуальних змаганнях вихованці Довбиської спеціальної школи-інтернату показали високі результати: Марина Тимошенко — І місце на дистанціях 750 м та 2250 м, Назар Струк — І місце на дистанції 750 м.

Серед представників Житомирської спеціальної школи призові місця здобули: Кирило Шавурський — І місце на дистанції 2250 м, Ігор Булак — І місце на дистанції 750 м та III місце на дистанції 2250 м, Анастасія Прокопчук — II місце на дистанції 750 м.

«Такі змагання є надзвичайно важливими для дітей з особливими освітніми потребами, адже вони сприяють не лише фізичному розвитку, а й формуванню впевненості у власних силах та мотивації до нових досягнень», — зазначила директорка Житомирської спеціальної школи Світлана Лесик.

Щиро дякуємо спортсменам, їхнім наставникам і тренерам за наполегливість, професіоналізм та високі результати. Висловлюємо вдячність усім, хто долучається до розвитку інклюзивного спорту та створює умови для самореалізації дітей і молоді.

Житомирські новини