RSS
Понеділок, 8 грудня 2025, 21:18
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 05 грудня, у Міжнародний день волонтера в Житомирі відбулися урочистості з нагоди вшанування волонтерів Житомирської області.
Сьогодні, 01 грудня, на Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам, які віддали своє життя за нашу свободу, державу та майбутнє. У заході взяли участь начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко та його заступник з питань взаємодії з правоохоронними орнганами Олександр Федько.
Президент України Володимир Зеленський нагородив відзнакою «Майбутнє України» двох школярів із Житомирщини: Онищука Максима та Марченка Нікіту. Обидва хлопці навчаються у Неділищенській гімназії Барашівської сільської ради.
Сьогодні, 22 листопада, у Житомирі відбувся меморіальний захід «Запали свічку пам’яті за жертвами Голодомору. Борись за Україну та підтримуй воїнів», присвячений Дню пам’яті жертв Голодомору.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі на вулиці Михайлівській чутки доходять швидше, ніж SMS... 

Власники «елітних» автомобілів сплатили до місцевого бюджету області 2,2 млн грн транспортного податку

03.10.2020 23:42

Житомирські новини - За січень-серпень 2020 року до місцевих бюджетів Житомирщини власники «елітних» автомобілів сплатили 2,2 млн грн транспортного податку, що більше очікуваного на 273 тис. грн., або 14 відсотків.

Власники автомобілів – юридичні особи сплатили 1,4 млн грн., що більше до очікуваних надходжень на 302 тис грн, або 29 відсотків. Фізичні особи поповнили місцеві бюджети області на 807 тис. гривень.

Головне управління ДПС у Житомирській області нагадує, що платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (у 2020 – 1 млн 771 тис. 125 грн).

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тис. грн за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування.

Житомирські новини