RSS
Субота, 20 квітня 2024, 00:54
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

Як розкрадають ліс на Житомирщині

24.07.2020 17:34

Житомирські новини - У період профілактичних відпрацювань, з 16 по 23 липня, поліцейські перевірили більше 420 вантажівок з лісом у різних районах області. У результаті виявили 35 порушень, у 16 випадках – ознаки кримінальних діянь.

Лише за минулу добу поліцейські викрили низку порушень у сфері лісокористування і відкрили 5 кримінальних проваджень.

В Ємільчинському районі поліцейські сектору реагування місцевого відділення на автодорозі між селами Миколаївкою та Білокоровичами Олевщини зупинили габаритний «Mercedes» із напівпричепом, за кермом якого знаходився 21-річний олевчанин. У закритому вантажному відсіку чоловік перевозив 12 кубометрів дубу. Однак надати поліцейським дозвільну документацію на деревину керманич не зміг, бо не мав такої взагалі.

Подібні випадки зафіксовані 22 липня ще у двох районах. Так, на Овруччині поліцейські зупинили дві вантажівки з лісоматеріалами. І водій КАМАЗа, і керманич «DAF» надали правоохоронцям товарно-транспортні накладні. Однак під час звірки поліцейські виявили розбіжності у відомостях про кількість і характеристики деревини з реальним вантажем.

В описаних вище ситуаціях водії-лісовози пояснили, що отримали сировину у лісхозах. Тож таку інформацію поліцейські нині перевіряють у рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. Вантажівки з деревиною вилучені до відділень поліції.

А в Романівському районі правоохоронці зупинили ГАЗ під керуванням місцевої підприємниці, яка займається обробкою лісоматеріалу. Жінка перевозила дубові дошки без належних документів. Походження деревини з’ясовується у ході досудового розслідування за ст. 246 (Незаконна порубка лісу) КК України.

Загалом же за період профілактичного відпрацювання лісокористування (з 16 по 23 липня) правоохоронці зупинили 425 транспортних засобів, у вантажних відсіках яких перевозилась деревина. Найпоширеніші порушення, а їх зафіксовано 35, стосувались недотримання або ігнорування правил перевезення лісоматеріалів. Тобто водії або надавали сумнівні у своїй достовірності товарно-транспортні накладні, або взагалі не мали необхідних супровідних документів. У результаті перевірок у 16 випадках виявлено ознаки злочинів, тож за цими фактами розпочаті відповідні кримінальні провадження.

Окрім того, у ході профілактичних заходів поліцейські перевірили більше 130 місць обробки лісопродукції у регіоні. За результатами виявили 7 порушень, а в 4 випадках – розпочали кримінальні провадження.

Житомирські новини