RSS
Вівторок, 30 червня 2026, 01:45
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Доступ дітей до якісного та безпечного навчання залишається одним із головних пріоритетів для Житомирської області. Попри безпекові виклики та постійні повітряні тривоги, в регіоні продовжують відновлювати шкільний автопарк та підтримувати педагогів.
Житомирську область із робочою поїздкою відвідала Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова. Разом із заступником начальника Житомирської ОВА Віктором Градівським вона ознайомилася з розвитком ветеранської інфраструктури, доступністю послуг та поспілкувалася безпосередньо із захисниками, захисницями та їхніми родинами.
Участь у нараді взяли представники оперативного командування «Північ», керівники правоохоронних органів області, районних військових адміністрацій та відповідальних структур. Під час засідання детально обговорили комплекс заходів, спрямованих на посилення обороноздатності регіону, підтримку підрозділів Сил оборони України та забезпечення ефективної взаємодії всіх органів влади.
12 червня начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко вручив державні нагороди ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції – людям, які у 1986 році, ризикуючи власним життям і здоров’ям, стали на захист України та всього світу від масштабної ядерної катастрофи.
іменинники

Дебой Володимир Михайлович - Житомир, громадський діяч, політик, чиновник

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

Юна зірка гирьового спорту з Радомишля — чемпіонка Європи

21.04.2025 13:21

З 09 по 14 квітня в місті Софія (Болгарія) проходив Чемпіонат Європи з гирьового спорту серед різних вікових категорій: чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, а також юнаків та дівчат віком до 16 і до 18 років. У змаганнях взяли участь 180 спортсменів із 19 країн.


Справжньою гордістю України стала Дар’я Мосійчук — вихованка секції гирьового спорту Радомишльської ДЮСШ та учениця Радомишльського опорного ліцею №2. Юна спортсменка показала блискучий результат у категорії U-18, виконавши 114 підйомів гирі вагою 16 кг у вправі «поштовх», що забезпечило їй золоту медаль.

Дар’я також змагалася серед дорослих у вправі Р-12’ (поштовх гирі вагою 24 кг за 12 хвилин) — 196 підйомів принесли їй ще одне золото. А серед юніорок у цій же вправі спортсменка здобула срібну нагороду.

Щиро вітаємо Дар’ю та її тренера Олександра Мосійчука з чудовим результатом, який став символом праці, наполегливості та любові до спорту. Це вагомий внесок у спортивну славу як Житомирщини, так і усієї України.

Житомирські новини