RSS
Субота, 12 жовтня 2024, 15:47
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Дмитро Погреблян
Марк Рютте – новий генеральний секретар НАТО

Марк Рютте – новий генеральний секретар НАТО, заявив, що Україна є пріоритетом для останнього....

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Олена Рибчинська
Вибори під час війни: що насправді думають українці?

Незважаючи на те, що президентський термін Володимира Зеленського 20 травня 2024 року добіг кінця,...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

Юные житомирские десантники учились охранять государственную границу Украины

07.07.2014 12:26

В начале июля один день бок о бок с украинскими пограничниками провели 23 воспитанники Школы юных десантников Житомира. 

Самым молодым участникам по 8 лет, самому старшему - 17 лет, среди которых есть одна девушка.

Дети вживую увидели работу пограничников на пунктах пропуска. Также юным десантникам продемонстрировали принцип работы служебных собак, а именно обыск, выявления взрывчатки, других грузов и имущества, которое является незаконным, и пресечение случаев незаконного их перемещения. В ходе экскурсии детям показали, как происходят задержания тех, кто нарушает пересечение государственной границы.

Также они имели возможность осмотрели оружие и технику сфотографироваться с ней.

Об этом сообщил тренер по военно-спортивному многоборью Школы юных десантников Валентин Романчук.

Тренер убежден такие экскурсии способствуют патриотическому воспитанию подрастающего поколения, развитию чувства гражданского достоинства, ответственности и долга.

«Мне звонят родители и говорят, что уже все хотят быть пограничниками. Даже те дети, которые до этого времени, хотели в будущем выбрать другую профессию, - улыбаясь рассказывает Валентин Романчук. -
Когда рассказываешь о Вооруженных Силах Украины во время занятий - это одно, а когда дети сами, вживую, увидели работу пограничников - это совсем другое ».

Инициаторами и организаторами незабываемой экскурсии для детей стало Северное региональное управление Государственной пограничной службы Украины и, в частности, Житомирский пограничный отряд, который охраняет участок с Республикой Беларусь.

По словам Валентина Романчука, в прошлом году была сформирована группа юных друзей пограничников. Тогда и началась сотрудничество с Житомирским пограничным отрядом. «Заранее совместно с пограничниками было запланировано провести 10 дней, однако, несмотря на не простую ситуацию на востоке Украины, мы провели один день», - сообщил тренер.

Тем не менее, по словам тренера, положительных впечатлений у детей море.

«Детям столько уделили внимания. Мы все очень благодарны за возможность провести день, экскурсию и увидеть своими глазами, как работают пограничники. Очень надеемся на сотрудничество в будущем. Сил и здоровья нашим пограничникам », - подчеркнул Романчук.

Житомирські новини