RSS
Середа, 29 листопада 2023, 07:28
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.
Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...

Завдяки службі зайнятості переселенка працює продавчинею у Малині

16.09.2022 11:01

Житомирські новини - 25-річна Світлана була змушена переїхати до Малина через війну. У новому місті перед нею постали ряд труднощів та проблем, з якими часто стикаються переселенці: психологічна адаптація до нового місця проживання, встановлення соціальних зв’язків, забезпечення можливості задовольняти власні потреби. Через це Світлана почувала себе невпевнено, хвилювалася за свою компетентність та потребувала моральної підтримки. Водночас вона побоювалася складнощів у адаптації на новому робочому місці, новому колективі.

Звернулася до служби зайнятості по допомогу у працевлаштуванні. Під час вивчення ситуації та проведення оцінки потреб кар’єрна радниця Малинської міської філії спільно зі Світланою опрацювали можливі варіанти працевлаштування, але, на жаль, безуспішно. Оскільки у дівчини була відсутня професія їй запропонували професійне навчання під замовлення роботодавця (ФОП Фурманська Анастасія Миколаївна)

Після співбесіди із працедавцем безробітна дала згоду на навчання за професією «Продавець», бо мала досвід роботи в сфері обслуговування. Успішно пройшовши профвідбір, вона підтвердила свою здатність до оволодіння професією та наявність необхідних професійних якостей.

Упродовж трьох тижнів дівчина опанувала професію безпосередньо на робочому місці у роботодавця та згодом була працевлаштована.

Світлані вдалося влаштувати своє життя в Малині, місто стало для неї другим рідним. Вона задоволена тими результатами, які має на даний момент. Зі слів Світлани, саме така робота серед людей допомагає їй адаптуватися до нового життя та будувати плани на майбутнє. Всім переселенцям вона радить не впадати у відчай, реалізовуватися, шукати роботу, продовжувати життя.

Підприємиця Анастасія Фурманська задоволена новою працівницею: «Світлана відповідально ставиться до своїх обов’язків, адаптується до нового робочого місця та до колективу».

Житомирські новини