RSS
Четвер, 1 грудня 2022, 18:47
Суспільно-інформаційний ресурс громади
17 листопада 2022 року Президент України Володимир Зеленський своїм Указом №787/2022 призначив нового керівника Управління Служби безпеки України в Житомирській області.
Генераторні станції, які планує закупити місто, покликані забезпечити стабільну роботу житлово-комунального сектору.
Дякуємо всій команді, які від початку війни і до тепер невтомно допомагають в пошуку та постачанні різнопланової допомоги для міста Житомир та інших міст України
Повернувся після зустрічі з «Рамштайну». Всі в захваті від України. У захваті від подвигу і військових, і цивільних. Те, що ми робимо спільно — змінює хід історії.
Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі  замайорить  дата, яка у свідомості  багатьох...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Житомирські новини
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин вчора відвіз 10 тон продуктів, медикаментів та інших вкрай важливих речей наших військовим з 95-ї бригади, які боронять нашу країну від російських окупантів на Сході. Про це він повідомив під час вчорашнього вечірнього онлайн-брифінгу. Також Сергій Сухомлин запевнив, що на передовій немає наших військових, у яких були б відсутні бронежилети, шоломи та все інше необхідне.
05 листопада у Малині, Радомишлі та Попільні пройшли спільні рейди працівників Національної поліції України та Держпродспоживслужби щодо дотримання карантинних обмежень «червоної» зони епідемічної небезпеки підприємцями.
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

Завдяки службі зайнятості переселенка працює продавчинею у Малині

16.09.2022 11:01

Житомирські новини - 25-річна Світлана була змушена переїхати до Малина через війну. У новому місті перед нею постали ряд труднощів та проблем, з якими часто стикаються переселенці: психологічна адаптація до нового місця проживання, встановлення соціальних зв’язків, забезпечення можливості задовольняти власні потреби. Через це Світлана почувала себе невпевнено, хвилювалася за свою компетентність та потребувала моральної підтримки. Водночас вона побоювалася складнощів у адаптації на новому робочому місці, новому колективі.

Звернулася до служби зайнятості по допомогу у працевлаштуванні. Під час вивчення ситуації та проведення оцінки потреб кар’єрна радниця Малинської міської філії спільно зі Світланою опрацювали можливі варіанти працевлаштування, але, на жаль, безуспішно. Оскільки у дівчини була відсутня професія їй запропонували професійне навчання під замовлення роботодавця (ФОП Фурманська Анастасія Миколаївна)

Після співбесіди із працедавцем безробітна дала згоду на навчання за професією «Продавець», бо мала досвід роботи в сфері обслуговування. Успішно пройшовши профвідбір, вона підтвердила свою здатність до оволодіння професією та наявність необхідних професійних якостей.

Упродовж трьох тижнів дівчина опанувала професію безпосередньо на робочому місці у роботодавця та згодом була працевлаштована.

Світлані вдалося влаштувати своє життя в Малині, місто стало для неї другим рідним. Вона задоволена тими результатами, які має на даний момент. Зі слів Світлани, саме така робота серед людей допомагає їй адаптуватися до нового життя та будувати плани на майбутнє. Всім переселенцям вона радить не впадати у відчай, реалізовуватися, шукати роботу, продовжувати життя.

Підприємиця Анастасія Фурманська задоволена новою працівницею: «Світлана відповідально ставиться до своїх обов’язків, адаптується до нового робочого місця та до колективу».

Житомирські новини