RSS
Четвер, 7 грудня 2023, 09:42
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.
іменинники

Форест Сергій Володимирович - Житомирська область, громадський діяч, журналіст, бізнесмен

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

Заволодіння та легалізація 15 млн грн бюджетних коштів - на Житомирщині судитимуть злочинне угруповання

28.09.2023 17:45

Житомирські новини - Прокурори Житомирської обласної прокуратури надіслали до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох учасників організованої групи за фактом заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах, легалізації майна, здобутого злочинним шляхом та службовому підробленні (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 та ч. 3 ст. 28, ч.1 ст. 366 КК України).


Слідство встановило, що незаконну оборудку по заволодінню бюджетними коштами, виділеними за цільовою програмою сільгоспвиробникам, організував іноземець, який проживає в Україні.


Обвинувачений офіційно представляв бізнес-інтереси двох фермерських господарств, які спеціалізувалися на розведенні племінного поголів’я корів в Житомирській та Хмельницькій областях.


Скориставшись тим, що у 2021 році для такої категорії господарств державою виділена фінансова допомога, ділок розробив схему заволодіння грошима. Він організував фіктивну купівлю-продаж між цими двома фермерськими товариствами 417 голів племінної рогатої худоби.


Для оформлення паперової документації та укладення договорів залучив інших працівників цих господарств – директора, бухгалтера та представника за довіреністю.


Співучасники, щоб отримати відшкодування з бюджету за фіктивну купівлю корів, подали фальсифіковані документи до Міністерства аграрної політики та продовольства України.


На підставі таких підробок отримали з бюджету понад 15 млн грн, які легалізували та використали на власний розсуд.


Розслідування проводило ГУНП в Житомирській області. Оперативний супровід - Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України.


Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним виробком суду.

Житомирські новини
Теги: