RSS
Субота, 20 липня 2024, 08:55
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі на вулиці Михайлівській чутки доходять швидше, ніж SMS... 

Землеустрійні махінації: ОТГ на Житомирщині втратила майже мільйон гривень

29.04.2024 10:42

Житомирські новини - В одній із ОТГ Житомирщини аудитори виявили оплату невиконаних будівельних робіт на майже 1 млн грн.

Ревізією встановлено, що під час реалізації проєктів із землеустрою щодо охорони земель від підтоплення у двох населених пунктах громади керівництво сільської ради за кошти місцевого бюджету оплатило будівельні роботи, які були виконані лише частково.


Згідно з проєктно-кошторисною документацією планувалося влаштувати протифільтраційні екрани у ставках, залізобетонну підпірну стінку та під’їзну дорогу для пожежних автомобілів, посіяти газонну траву, висадити понад 3 сотні саджанців дерев тощо. Натомість, прибувши на об’єкти будівництва, аудитори встановили, що частину з передбачених видів робіт виконано не було, а самі ділянки перебували у занедбаному стані. Отже, громаді заподіяно матеріальної шкоди, а куди подівся майже 1 млн грн бюджетних коштів – загадка.


За матеріалами ревізії Житомирська окружна прокуратура розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні.


Керівництву сільської ради рекомендовано вжити заходів щодо відшкодування виявлених збитків.

Житомирські новини